Prodáno

Novostavba zděného rodinného domu s dispozicí 4+kk

Šošůvka
Prodáno
177622LeD Evidenční číslo
4+kk Dispozice
101m2 Užitná plocha
727m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šošůvka
Evidenční číslo:
177622LeD
Cena:
6 800 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu zděného rodinného domu s dispozicí 4+kk v nové zástavbě obce Šošůvka. Novostavba je typu bungalov, je postavena na rovinatém pozemku, kde je umístěn zahradní domek, dětské hřiště a krytá terasa. Parkování je možné před domem, kde je vybudováno stání pro dvě auta s možností rozšíření.

Dispoziční uspořádání je následující:
Ze vstupního zádveří se vchází do chodby (11,40 m2), ze které je možné vejít do jednotlivých místností domu. Obývací pokoj je propojen s kuchyňským koutem (28,48 m2) a dá se z něj vejít na prostornou, zastřešenou terasu (17,64 m2), kde je umístěno posezení. V obývacím pokoji jsou umístěny krbová kamna. Z chodby je dále možné vejít do třech samostatných pokojů (8,98 m2, 11,24 m2, 12,63 m2), koupelny s WC (6,47 m2), samostatné toalety (2,30 m2) a do technické místnosti (1,95 m2). Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dále je v ní umístěn elektrický bojler. V celém domě jsou položeny kvalitní vinylové podlahy s kombinací dlažby.

Novostavba je napojena na obecní vodovod, elektřinu a obecní kanalizaci. Na pozemku je umístěna retenční nádrž na dešťovou vodu. Vytápění je v celém domě elektrické podlahové s možností vytápění krbovými kamny jako doplňkový zdroj tepla.
Celková výměra pozemku je 727 m2 a z toho zastavěná plocha činí 113 m2. PENB - C.

Předností této nabídky je stav nemovitosti, možnost okamžitého užívání, rovinatá zahrada, krytá terasa a klidná lokalita v blízkosti Moravského krasu.

Obec Šošůvka se nachází 1 km od střediskové obce Sloup v Moravském Krasu, 13 km od města Blansko, 14 km od města Boskovice a 32 km od města Brno.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti