Prodáno

Rodinný dům 4+kk po rekonstrukci s garáží

Protivanov
Prodáno
166321RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
179,1m2 Užitná plocha
1042m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Protivanov
Evidenční číslo:
166321RoV
Cena:
7 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími s dispozicí 4+kk a garáží. Rodinný dům je částečně podsklepený. Dům prošel v posledních letech rekonstrukcí, která zahrnovala: novou střešní krytinu s klempířskými prvky, dále zateplení fasády, nový sokl, zpevněné plochy kolem domu, osazení plastových oken, vstupních dveří, nový rozvod elektřiny, vody, topení a odpadů. Dům má nové vnitřní omítky, SDK konstrukce, zateplení stropů, výmalbu. Jsou zde k dispozici dvě nové koupelny s WC a technická místnost. Nové krytiny podlah, nová skladba podlah a vyvložkovaný komín. Kolem domu je provedena drenáž, celý pozemek je nově oplocen, jsou osazena nová garážová vrata na el. pohon. Dále jsou osazeny dveře do obložek, obložení schodiště keramickou dlažbou s novým zábradlím, nábytek a kuchyňská linka na míru se spotřebiči.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn s radiátory. Ohřev vody zajišťuje zásobník. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 179,1 m². Orientace obytných místností směřuje na východ, jih a západ.

Součástí prodeje je i moderní kuchyňská linka se spotřebiči a nábytkem. Výhodou domu je jeho umístění ve slepé ulici, prosvětlenost obytného prostoru a stav nemovitosti umožňující okamžité nastěhování. Energetická náročnost domu je třídy C.

Pozemek má celkovou plochu 1.042 m² a je kompletně oplocený. Přední část je tvořena předzahrádkou a parkovacím stáním. Za rodinným domem se nachází mírně svažitá zahrada, rozdělená živým plotem na dvě části. Na zahradě je dostatek trvalé vzrostlé zeleně. Zahrada je také přístupná boční bránou. Na pozemku se nachází studna.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní haly (16,9 m²) vcházíme do chodby se schodištěm (10,8 m²), ze které je vstup do pokoje (25,4 m²), do koupelny s WC (8,4 m²) se sprchou, vanou a umyvadlem, zadního vstupu s technickou místností (7,7 m²) a sklepa (3,7 m²). Z chodby vstupujeme po schodišti do druhého nadzemního podlaží, kde vcházíme do centrální chodby. Z chodby (5,9 m²) vstupujeme do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou (38,2 m²), pokoje (17,3 m²), dalšího pokoje (8,5 m²) a do koupelny s WC (4,5 m²) se sprchovým koutem, dvojumyvadlem a topnou žebřinou. V patře se nachází na jih orientovaný balkon (10,8 m²), který je přístupný jak z obývacího pokoje tak z pokoje. V přízemí se nachází terasa (15 m²), navazující na vstupní halu. Z venku je přístupná garáž (21 m²) s vraty na el. pohon.

Přednosti rodinného domu tvoří především dostupnost 16 km od města Boskovice, 21 km od města Prostějov a 49 km od města Brna. Samotný městys nabízí restaurace, hospody, poštu, obchod, lékárnu, mateřskou školku a základní školu. Dále mnoho sportovního vyžití a možnost zaměstnání.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti