Prodáno

Zděná novostavba rodinného domu 4+kk s garáží

Štítary
Prodáno
177922RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
133m2 Užitná plocha
710m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Štítary
Evidenční číslo:
177922RoV
Cena:
6 690 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST - rodinný dům z roku 2021/2022 se nachází v klidné části obce, v téměř slepé ulici a jedná se o prověřenou nemovitost vybudovanou v nadstandardním provedení. Moderní vzhled exteriéru dokresluje dřevěné obložení, elektronický zabezpečovací systém EZS a venkovní elektrické žaluzie, čímž obyvatelům poskytuje dokonalý komfort. V interiéru najdeme velkoformátové dlažby a obklady, podomítkové baterie, lakovanou kuchyňskou linku na míru, aj…vše dle nejnovějších trendů v citlivém zpracování čistých linií.

Stavba je zděná, zateplená, osazená plastovými okny a jako krytina je použit falcovaný plech, který je velice oblíbený díky své flexibilitě a skvělému designu v moderní architektuře. Napojená je na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Na zahradě je zabudovaná retenční nádrž. Vytápění je ústřední podlahové, teplovodní s elektrokotlem. Ohřev vody je zajištěn el. bojlerem. Přidanou hodnotou jsou krbová kamna na tuhá paliva v obývacím pokoji. Energetická náročnost domu je třídy B. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 133 m2. Novostavba realizovaná v nadstandardním provedení - stačí přijít a bydlet!

Rodiny s více auty či Vaši návštěvníci uvítají možnost parkování před domem a garáží na vlastním pozemku. Za domem je připravená plocha na vybudování pergoly, či jakéhokoliv druhu posezení. Rovinatý pozemek poskytuje dokonalý prostor pro realizaci Vaší zahradnické fantazie. Orientace obytných místností na jih a západ spolu s umístěním pozemku na konci ulice poskytuje nádherné výhledy do klidné okolní krajiny. Pozemek má celkovou plochu 710 m2.

Dispozice je následující: do domu vejdeme zádveřím s chodbou (8,2 m2) v 1.NP, kde se po pravé straně nachází schodiště (4,3 m2) do podkroví a dále samostatné WC s umyvadlem (1,5 m2). Po levé straně pak šatna s technickou místností (6,15 m2). Chodbou projdeme do obývacího pokoje s jídelnou (24,1 m2) a dále do kuchyňského koutu (8,1 m2), kterému dominuje lakovaná kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči a velkorysým úložným prostorem. Díky proskleným plochám nabízí tyto místnosti nádherné prosvětlení a výhledy. Z obývacího pokoje vycházíme na zahradu, kde se nachází terasa (15,1 m2). V podkroví se chodbou (3,7 m2) dostáváme do koupelny s WC (6,9 m2), která disponuje jak vanou, tak sprchovým koutem a dvojumyvadlem, což při ranním vstávání ocení každá rodina. Dále vejdeme do odpočinkových místností - ložnice (12,5 m2) a dvou dětských pokojů (12,95 m2 a 11,5 m2). Vedle domu se nachází garáž (18 m2). Prostorná půda poskytuje možnost uložení sezónních věcí.

Městys Štítary se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde zhruba 599 obyvatel. Mají zajímavou historii, existovaly pravděpodobně již kolem roku 1000 n.l. V obci se nachází ZŠ a MŠ, obchodní dům, penzion s restaurací, knihovna. Kompletní občanskou vybavenost poskytuje cca 20 km vzdálené město Znojmo.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti