Prodáno

Novostavba rodinného domu se dvěmi bytovými jednotkami

Sebranice
Prodáno
169922RoV Evidenční číslo
5+2 Dispozice
145m2 Užitná plocha
363m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+2
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Sebranice
Evidenční číslo:
169922RoV
Cena:
7 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojící novostavby rodinného domu se dvěmi bytovými jednotkami s dispozicí 4+kk a 1+kk. Dvoupodlažní rodinný dům je zděnou stavbou prováděnou v moderním stylu, s použitím kvalitních materiálů a nadstandardním příslušenstvím jako jsou: venkovní žaluzie pro zamezení letního přehřívání domu, plastová okna s trojsklem snižujícím zásadně tepelné úniky, ale také hlukovou zátěž zvenčí.,
nerezové vnitřní zábradlí, velkoformátové dlažby,. Každá bytová jednotka má svůj vlastní vstup s vlastním WC a koupelnou. Byt 1+kk se nachází v přízemí domu. Po dispoziční úpravě lze dům předělat jako jednogenerační bydlení s dispozicí 5+kk a dvěma koupelnami.

Dům je postaven jako ultranízkoenergetický, je vybaven rovnotlakým větráním s rekuperací tepla, která snižuje náklady na vytápění o 40%.Energetická náročnost domu je třídy B.

Vytápění rodinného domu je stropními nízkoenergetickými panely s termostatem v každé místnosti. Ohřev vody zajišťuje el. bojler, který má každá bytová jednotka zvlášť. Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod a vlastní ČOV. Na pozemku se nachází také retenční nádrž. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 145 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a na severozápad.

Výhod domu je hned několik. Především se jedná o zděnou novostavbu postavenou z tepelně izolačních tvárnic LAMBDA YQ. Dále použití technologie nadkrokevní izolace, díky které je dům lépe chráněn před přehříváním v létě a díky které je možno pod dřevěným
záklopem a přiznaným krovem využívat galerii / relaxační prostor v podkroví. Možnost pronajímání menší bytové jednotky či využití prostor pro vlastní kancelář. Dále parkovací stání až pro 3 automobily. Pozemek má celkovou plochu 363 m² a je téměř rovinatý. K dispozici je parkovací stání, terasa a zpevněné plochy kolem domu. Pozemek kolem rodinného domu je připraven na dotvoření trvalé výsadby dle vlastních představ.

Dispozice rodinného domu je následující:
Bytová jednotka 1+kk: ze vstupního zádveří (3,46 m²) vcházíme do koupelny s WC (2,55 m²) a pokoje s kuchyní (12,45 m²). Bytová jednotka 4+kk: ze vstupní předsíně (3,96 m²) je přístupná technická místnost (3,52 m²) a dále vstupujeme do hlavního prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem (31,56 m²). Z hlavního prostoru je přímý vchod na terasu (20,92 m²). Dále je v přízemí WC s umyvadlem (1,75 m²). Přes obývací prostor s kuchyní vstupujeme po schodišti (5,65 m²) do patra do centrální chodby (5,75 m²), ze které jsou přístupné tři pokoje (19,69 m²), (8,16 m²), (16,41 m²), koupelna (7,14 m²) a samostatné WC (2,03 m²).

Obec Sebranice se nachází 35 km severně od Brna a 30 km od města Svitavy. Samotná obec nabízí základní nabídku služeb jako jsou obchod, restaurace, pošta, základní a mateřská škola, sportovní vyžití a možnost zaměstnání ve firmě ALPS. Kompletní nabídku služeb a obchodů nabízejí 6 km vzdálené Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti