Prodáno

Dům v blízkosti lesa na okraji obce

Letovice
Prodáno
148720LeD Evidenční číslo
5+1 Dispozice
179,4m2 Užitná plocha
319m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
148720LeD
Cena:
799 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se prodej rodinného domu v klidné části města Letovice - Kněževísko. Dům se nachází na okraji obce, a tudíž zaručuje budoucím majitelům naprostý klid a soukromí. V přilehlém lese je možnost houbaření a nedaleko se nachází vodní nádrž Křetínka, která je v dosahu několika minut pěší chůze. Předností je, že je dům určený ke kompletní rekonstrukci, a tudíž je možné si jej zrekonstruovat dle svých vlastních představ. Nyní má dům dispozice dvougeneračního bydlení, kdy jednotlivá podlaží nejsou společně propojena a každé podlaží má svůj vlastní vchod. V prvním nadzemní podlaží se nachází předsíň, tři pokoje, technická místnost a toaleta. V druhém nadzemním podlaží jsou umístěny čtyři pokoje, šatna a předsíň. Dům je možné napojit na obecní vodovod a elektřinu. Plyn ani obecní kanalizace není. Užitná plocha domu činí 179,4 m2. Celková plocha pozemku je nyní 319 m2, ale jedná se o odkupu části obecního pozemku a zvětšení pozemku.

Dispozice:

1.nadzemní podlaží - 86,1 m2
Předsíň (9,8 m2)
Pokoj 1 (19,5 m2)
Pokoj 2 (20,3 m2)
Pokoj 3 (19,4 m2)
Toaleta (3,2 m2)
Technická místnost (13,9 m2)

2.nadzemní podlaží - 93,3 m2
Předsíň (9,9 m2)
Šatna (6,5 m2)
Chodba (5,9 m2)
Pokoj 1 (18,8 m2)
Pokoj 2 (13,4 m2)
Pokoj 3 (18,7 m2)
Pokoj 4 (20,1 m2)

Půda

Kněževísko je část města Letovice a nachází se asi 1 km západně od Letovic. Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko a je dostupné autem či veřejnou dopravou - autobusem i vlakem. Je vzdáleno 40 km od krajského města Brno, 10 km od města Boskovice, 25 km od města Blansko a 25 km od města Svitavy. PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti