Prodáno

Rodinný dům v srdci Vysočiny s velkým pozemkem.

Herálec
Prodáno
144120RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
165m2 Užitná plocha
1999m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Herálec
Evidenční číslo:
144120RoV
Cena:
2 283 514 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 5+1 v obci Herálec - Kocanda, nacházející se ve vyhledávané lokalitě na Vysočině. Dům je v původním stavu, určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Stavba je zděná, s valbovou střechou pokrytá plechovou krytinou. Nemovitost je s původním vnitřním vybavením, kompletně vyklizená, připravená na rekonstrukci. Celková podlahová plocha domu je 165 m2 + příslušenství. Dále k domu patří navazující garáž, která je propojená s rodinným domem. Orientace obytných místností je na jih, západ a východ. Energetická náročnost domu třídy G.

V přízemí rodinného domu se nachází: vstupní předsíň, chodba se schodištěm, WC, koupelna, šatna, kuchyně, obývací pokoj, pokoj a vstup do garáže a skladu. Dále pak v druhém nadzemním podlaží se nachází: chodba (vstup na půdu), pokoj, pokoj, pokoj, koupelna a WC.

Dům je napojen na elektřinu 220/380V, obecní zdroj vody. Odpady jsou svedeny do jímky. Možnost napojení na zemní plyn, který je na hranici pozemku. Dále se na pozemku nachází vlastní studna.

Pozemek je rovinatý, slunný o celkové výměře 1.999 m2. Na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy a jeho zadní část navazuje na konečnou část s loukami. Velikost pozemku nabízí další využití.

Výhodou je vzhledem k dané lokalitě vybudování apartmánů na pronájem, možnost využití půdního prostoru, dostatek parkovacího místa, garáž, prostorné pokoje kolem 20 m2, velikost pozemku, vyhledávaná lokalita k rekreaci, pěší dostupnost na vyhlídku “devět skal”.

Dispozice:
1.NP
Vstupní předsíň (5,1 m2)
Kuchyně (20,1 m2)
Obývací pokoj (19,1 m2)
Šatna (2 m2)
Pokoj (19,6 m2)
Koupelna (4,1 m2)
Chodba se schodištěm (11,2 m2)
WC (1 m2)
Chodba (4,3 m2)
Dále garáž a sklad

2.NP
Chodba (11,2 m2)
Pokoj (21,9 m2)
Pokoj (21,3 m2)
Pokoj (17,1 m2)
WC (2,4 m2)
Koupelna (4,6 m2)

Obec Herálec se nachází 18 km od Žďáru nad Sázavou a 19 km od Nového města na Moravě, která nabízejí veškerou nabídku služeb. V samotné obci Herálec je restaurace, pošta, kulturní dům, mateřská školka a základní škola. Katastrální území Kocanda je vzdálená cca 1 km od obce Herálec. Obec Herálec a celkově Vysočina je vyhledávanou částí, zejména pro přírodu a krásné turistické výšlapy.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti