Prodáno

Moderní novostavba s dispozicí 5+kk a dvojgaráží

Drnovice
Prodáno
182522RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
175,4m2 Užitná plocha
1239m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Drnovice
Evidenční číslo:
182522RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST - Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům z roku 2022 v nadstandardním provedení, s použitím kvalitních, nadčasových materiálů - to vše dle nejnovějších trendů v citlivém zpracování čistých linií.

Na domě nyní probíhají finální práce, prodávat se bude kompletně dokončený, plně sloužící svým novým majitelům.

Pokoje jsou orientovány na všechny světové strany a tak díky umístění domu na klidném místě ve slepé ulici poskytují dostatek výhledů do okolí.

Zděná, zateplená novostavba je rozdělena na dvě nadzemní podlaží, přičemž spodní část lze využívat jako bezbariérovou - v přízemí je koupelna s WC a ložnice. Dům je napojen na elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém a pro pohodlí majitelů slouží venkovní videotelefon v každém patře. Osazen je hliníkovými okny a vstupními dveřmi. V domě jsou provedeny dekorační stěrky stěn od specializované firmy se skrytými dveřmi pod schody. Teplotní komfort svých obyvatel zajišťuje klimatizace rozvedená v celém domě. K němu přispívají i venkovní elektrické žaluzie. Celým domem prostupují vinylové podlahy, se kterými souzní dubové nášlapy na schodech. Čistotu celého prostoru doplňuje skleněné zábradlí, které je spojujícím prvkem i u venkovních prostor. V interiéru i vně najdeme chytře rozmístěné moderní osvětlení, které obzvlášť venku tvoří romantický nádech. Kuchyni dominuje kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči. Milovníci kávy kvitují vestavný kávovar. Kouzelnou atmosféru malebného domova dokreslí - a s výhřevem pomohou - designová krbová kamna v obývacím pokoji. V každém patře nalezneme koupelnu a WC. Hlavní koupelně dominuje samostatně stojící vana, dvojumyvadlo pro komfortní ranní přípravy a bidetová sprška. Obě jsou pak vybaveny podomítkovými bateriemi a skříňkami s úložným prostorem.

Vytápění je podlahové, ústřední teplovodní s elektrokotlem, ohřev vody zajišťuje el.- bojler. Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, retenční nádrž a vlastní ČOV. Energetická náročnost domu je třídy B. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 175,42 m2.

Samozřejmostí pro rodiny s více auty je garáž pro 2 automobily. Garáž je osazena moderními garážovými vraty. Návštěvy uvítají možnost parkování před domem až pro 4 další automobily.

Pozemek obdélníkového tvaru je jen mírně svažitý, kompletně oplocený. Soukromí z ulice je zajištěno lakovaným plotem s tahokovem. Na pozemku byla provedena kompletní výsadba okrasnými keři a dřevinami, vzrostlé tedy ještě více umocní pocit soukromí. Pohodlnou péči o zahradu zajišťuje zavlažovací systém. Svůj volný čas budete rádi trávit na terase u venkovního bazénu o rozloze 55 m2 nebo ve venkovním krytém posezení o velikosti 17,5 m2. Zde je soukromí též zajištěno - z ulice brání náhledu garáž, ze sousedního pozemku zbudovaná příčka. Celková velikost pozemku 1.239 m2.

Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti