Prodáno

Bezbariérová novostavba rodinného domu 5+kk s garáží

Lhota Rapotina
Prodáno
193323RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
147,8m2 Užitná plocha
645m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
193323RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Bezbariérová novostavba rodinného domu 5+kk s garáží.

Nespornou výhodou je dobrá dostupnost do města Boskovice. Samotné umístění nabízené stavby je ve slepé části nově vzniklé lokality, kde je pohyb pouze místních lidí. Lokalita je z 90 % již vystavěna a je obsluhovaná novou příjezdovou komunikací. Nachází se v blízkosti lesa, pár kroků od přírody.

V domě se dá okamžitě bydlet! Stavba je zděná z pálených keramických bloků HELUZ, se zateplením. Moderní vzhled nemovitosti dokresluje ne úplně obvyklá rovná střecha na venkově. Vystavěna ve vyšším standardu. Osazená je plastovými okny s trojsklem.
Byla provedena příprava na zabezpečovací systém, jsou položeny vinylové podlahy, teplovodní podlahové vytápění, datové a TV rozvody v každém pokoji, osazeno interiérové osvětlení vsazení do SDK podhledů, intimní osvětlení koupelny, dále venkovní elektrické žaluzie. V místnostech je dostatek zásuvek, chytře vymyšlená dispozice domu umožňuje osazení vestavěných skříní. Kuchyňská linka je osazená spotřebiči na míru - indukční deska, myčka, vestavná mikrovlnka, el. trouba a digestoř s vývodem ven. V obývacím pokoji je prostor pro krbová kamna. Na terasu je vstup posuvnými dveřmi, na ní nalezneme nezámrzný kohout na vodu.

Napojená je na veřejný vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci. Dále je k dispozici retenční nádrž s přepadem do dešťové kanalizace. Vytápění je ústřední podlahové s elektrokotlem. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Orientace domu je převážně na jih a západ. Energetická náročnost domu je třídy - B.

Celková podlahová plocha domu je 147,8 m2, vč. příslušenství plus 45 m2 terasa.

Vedle domu se nachází samostatná garáž, jejíž výhodou je přístup zezadu dveřmi. Na vlastním pozemku nabízí parkovací stání pro dva automobily.

Rohový pozemek je oplocený, rovinatý, obdélníkového tvaru. Jeho celková plocha činí 645 m2.

Dispozice domu: Hlavními dveřmi vstoupíme přes zádveří (8,55 m2) do chodby (7,45 m2), ze které po levé straně vejdeme do technické místnosti (7,55 m2), kterou lze využít jako šatnu. Po pravé straně najdeme první z místností - pracovnu (8,35 m2), samostatné WC (1,6 m2), koupelnu s dvojumyvadlem a variantou sprchového koutu či vany s druhým WC (8,15 m2) a z chodby (7,10 m2) vstupy do třech obytných místností (16,8 m2, 12,15 m2, 11,4 m2). Vedle vchodu technické místnosti se nachází vstup do hlavní obytné místnosti - obývacího pokoje s kuchyňským koutem (40,15 m2). Z něj je přímý vstup na terasu. Ta díky přesahu střechy poskytuje pohodlí jak při slunečných dnech, tak při těch deštivějších. Velikost venkovní terasy cca 45 m2.

Obec Lhota Rapotina leží ve vzdálenosti cca 4 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, lékaři, školy, školky…). Dále cca 13 km od města Blansko a cca 35 km od města Brno.

Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti