Prodáno

Novostavba rodinného domu s designovým interiérem

Lipovec
Prodáno
176722JaT Evidenční číslo
5+kk Dispozice
171m2 Užitná plocha
798m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lipovec
Evidenční číslo:
176722JaT
Cena:
7 000 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící, zděnou novostavbu rodinného domu s designovým zařízením v obci Lipovec. Kolaudace proběhla prosinci roku 2021. Dispoziční uspořádání je 5+kk se dvěma koupelnami. Celý dům je postaven ve vysokém standardu a byl kladen důraz na moderní zařízení domu. Podlahy jsou kombinací keramické dlažby (zádveří, technická místnost, koupelny) a vinylové podlahy. Vytápění je podlahové s kotlem na zemní plyn. Novostavba je napojena na elektřinu, plyn, obecní vodovod a odpady jsou svedeny do domácí čističky odpadních vod. Užitná plocha domu je 143 m2 plus terasa. Plocha pozemku je cca 798 m2 (bude upřesněno dle nového geometrického plánu). Chybí dokončit dokončit barvu fasády a terénní úpravy okolo domu.
Dispozice je následující:
Ze vstupního zádveří (5,56 m2) je možné vejít do technické místnosti (5,85 m2), kde je umístěn plynový kotel, pračka a další technické zázemí k domu. Na vstupní zádveří navazuje chodba (12,11 m2) se vstupy do jednotlivých pokojů. Obývací pokoj s kuchyňským koutem (47,59 m2) je vybaven prostornou kuchyňskou linkou ve vysokém lesku, vestavěnými spotřebiči (multifunkční trouba, indukční varná deska, myčka, digestoř) a americkou lednicí, z tohoto pokoje je možné vejít na terasu, která je orientovaná jižním směrem.
Obytné pokoje jsou využívány jako dva dětské pokoje (15,27 m2, 15,27 m2), ložnice (16,29 m2) a je možné z nich vejít na zahradu. Dále je tu pracovna (11,84 m2), která je průchozí i do jedné z koupelen.
První koupelna (4,89 m2) je vybavena samostatně stojící vanou, umyvadlem a toaletou. Druhá koupelna (8,14 m2) je vybavena dvěma umyvadly, otevřenou sprchou a toaletou.
Předností této nabídky jsou velmi nízké měsíční náklady na bydlení (cca 3.500,- Kč/měsíc), moderní, designové zařízení domu, lokalita Moravského krasu a možnost ihned užívat. Možnost dokončení barvy fasády a terénní úpravy okolo domu dle vlastních představ. PENB - B.
Obec Lipovec se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Leží na Drahanské vrchovině a částí svého katastru i na území Moravského krasu (proto bývá nazývána jako "Brána Moravského krasu"). Do okolní malebné přírody s mnoha turistickými zajímavostmi je možné se vydat po nesčetném počtu turistických stezek a cyklotras vedoucích po upravených lesních a polních cestách. Samotná obec nabízí obchod, ZŠ a MŠ, knihovnu, zahradnictví, čerpací stanici a zájmové spolky jako SK Sokol, SDH a šachový či skautský oddíl. Kompletní občanskou vybavenost poskytuje cca 20 km vzdálené město Blansko a stejně tak Vyškov. Jedovnice jsou vzdáleny cca 8 km.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti