Prodáno

Rodinný dům 5+kk na klidném místě

Ludíkov
Prodáno
187923JaT Evidenční číslo
5+kk Dispozice
113,5m2 Užitná plocha
1375m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ludíkov
Evidenční číslo:
187923JaT
Cena:
5 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!

Podrobné informace

Nabízená dřevostavba byla zkolaudována v roce 2013 a nachází se ve slepé ulici na prostorném pozemku téměř obdélníkového tvaru.
Dům může disponovat dvěma koupelnami - jedna dokončena a druhou stačí finalizovat. Vytápění domu je lokální elektrické. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. V hlavní obytné části najdeme krb na tuhá paliva s rozvodem teplovzduchu. Tudíž vykouzlí příjemnou atmosféru a navíc ohřeje ostatní místnosti, v dnešní době neocenitelný benefit. K úspoře přispívá zateplení celého domu a osazení plastovými okny s trojsklem. Střešní krytina je betonová - tašky. Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Orientaci obytných místností nabízí převážně na jihovýchod a jihozápad. Nemovitost je volná. Celková podlahová plocha domu činí 113,5 m2. PENB je třídy G.

Pozemek je mírně svažitý, kompletně oplocený a nacházejí se na něm vzrostlé ovocné stromy. Svou rozlohou poskytuje široké využití ať už pro založení zahrádky, dětské hry či zbudování posezení. Celková plocha pozemku je 1.375 m2.

Dispozice:
1.NP: Vstupními dveřmi vejdeme do zádveří (5,46 m2), kde po pravé straně najdeme první z pokojů (8,29 m2). Rovně ze zádvoří vstoupíme do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (29,42 m2). Linka je osazena el. troubou, dřezem, digestoří, myčkou, vestavnou ledničkou. Chodbou (7,13 m2) pokračujeme do koupelny s WC (5,10 m2) a technické místnosti (2,75 m2). Schodištěm (2,4 m2 a 4,56 m2) vyjdeme do podkroví.
Podkroví: z chodby (3,06 m2) najdeme vstup do dalších pokojů (11,47 m2 a 15,45 m2), ložnice (11,5 m2) a koupelny s WC (6,97 m2).

Obec Ludíkov leží v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 345 obyvatel. Rozprostírá se na návrší, ze kterého lze vyrážet na výlety po značených cyklo či pěších trasách. Obec žije bohatým kulturním životem - ať už se jedná o tradiční dětský den, mikulášskou a ostatkovou obcházku či hasičské soutěže. Ve vzdálenosti cca 7 km severozápadně leží město Boskovice, cca 12 km jihozápadně město Blansko, cca 16 km severozápadně město Letovice a cca 22 km jihozápadně město Kuřim. Pod Ludíkovem prochází silnice z Boskovic do Žďárné a dále do Prostějova. Na ni se napojuje silnice procházející Ludíkovem a můžeme po ní dojet do Sloupu, kde se nachází oblíbené Sloupsko-šošůvské jeskyně nebo dále až do Moravského krasu.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti