Prodáno

Rodinný dům k rekonstrukci dle vlastních představ

Rozseč nad Kunštátem
Prodáno
157821RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
200m2 Užitná plocha
232m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozseč nad Kunštátem
Evidenční číslo:
157821RoV
Cena:
1 190 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s budoucí možnou dispozicí až 5+kk. Stavba je přízemní, disponující obytným podkrovím. Nemovitost se nachází v blízkosti vodní nádrže Křetínka.

Na nemovitosti byly započaty přípravné práce pro rekonstrukci, přičemž některé z nich již byly provedeny. Nástavba horního obytného podkroví byla realizována cca před 15 lety, krov, krytina. Rodinný dům je možnost dokončit dle vlastních představ. Možnost přenechání veškerého stavebního materiálu co je na stavbě.

Nemovitost je napojena na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, zemní plyn a jímku. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 200 m2. Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a na západ. Energetická náročnost nemovitosti: třída D.

Pozemek je mírně svažitý, celková plocha pozemku měří 232 m2. Nemovitost je přístupná jak z východní, tak ze západní strany.

Nemovitost může být vhodná pro někoho, kdo si chce zrekonstruovat dům podle vlastních představ, případně pro investora, který může v rodinném domě vybudovat dvě bytové jednotky a následně je pronajímat.

Obec Rozseč nad Kunštátem se nachází 5 km od města Kunštát, dále 19 km od města Bystřice nad Pernštejnem, 19 km od města Boskovic, které nabízí úplnou nabídku služeb. Samotná obec Rozseč nad Kunštátem nabízí prodejnu potravin, obecní úřad, mateřskou školku, základní školu, sportovní areál, restauraci a krásné okolí k turistice. Rozseč se nachází také nedaleko vodní nádrže Křetínka, která je vzdálena 9 km. Obec je přístupná autobusovou dopravou.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti