Prodáno

Samostatně stojící rodinný dům po rekonstrukci v obci Velenov

Velenov
Prodáno
135919JaO Evidenční číslo
5+kk Dispozice
203m2 Užitná plocha
1214m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velenov
Evidenční číslo:
135919JaO
Cena:
5 997 445 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Představujeme samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 5+kk, který se nachází ve vesničce Velenov. Rodinný dům je velmi dobře dispozičně řešený, je v něm plno prostoru a slunce. Jeho dominantou je prosklená galerie s terasou o velikosti 8 m2 s výhledem na Boskovickou brázdu.
Dům prošel v letech 2018-2019 rekonstrukcí, která zahrnovala nové vnitřní dispoziční řešení s přístavbou, nové koupelny, WC, garáž s vraty na dálkové ovládání, skladbu podlah, kombinace podlahového topení a radiátorů, nová střešní krytina, klempířské prvky, plastová okna, zateplenou fasádou, rozvody vody a odpadů, vyvložkování komínu a vnitřní omítky.
Nesmíme zapomenout zmínit několik prvků, které nový majitel jistě ocení: příprava pro zabezpečovací systém a příprava pro rozvod TV a internetu v jednotlivých místnostech, nezámrzný kohout na vodu na terase.
Nemovitost se nachází na rovinatém pozemku o výměře 1214 m2 s jižní orientací. Na pozemku nalezneme dostatek prostoru pro dvě parkovací místa, před garáží je taktéž parkovací místo se zámkovou dlažbou. Pozemek je ohraničený plotem a vstup je řešen brankou.
Vstup do domu je přes vstupní halu, která odděluje dům od obytné části posuvnými dveřmi na jedné straně a technické místnosti s garáží na straně druhé. Na konci vstupní haly se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem, dvojumyvadlem a vanou. Podlaha v této části domu je pokryta velkoformátovou dlažbou.
Dominantním prvkem celého domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Moderně řešená kuchyňská linka obsahuje vestavné spotřebiče. Na podlaze v obývacím pokoji je položená laminátová podlaha v dekoru světlého dřeva a je provedena příprava na krbová kamna. Dále se v přízemí nachází prostorný bezbariérový pokoj.
V druhém podlaží se nachází koupelna se sprchovým koutem, toaleta a tři pokoje. Za zmínku určitě stojí hala s prosklenou galerií a se vstupem na střešní terasu.
Dispozice:
1.NP
Vstupní hala - 8,7m2 - keramická dlažba
Chodba - 7m2 - keramická dlažba
Obývací pokoj s kuchyňským koutem - 33m2 - plovoucí podlaha
Pokoj č.1 - 20m2 - plovoucí podlaha
Koupelna - 6,6m2 - keramická dlažba, vana, sprchový kout, dvojumyvadlo, radiátor
WC - 1,7m2 - keramická dlažba, závěsné WC, umyvadlo
Chodba s francouzským oknem - 5m2 - keramická dlažba
Technická místnost - 8m2 - keramická dlažba, vana, umvadlo, kotel + zásobník na vodu
Garáž - 23,9m2 - garážová vrata

2.NP
Hala s prosklenou galerií - 12,9m2 - plovoucí podlaha
Pokoj č.2 - 20m2 - plovoucí podlaha
Pokoj č.3 - 18m2 - plovoucí podlaha
Pokoj č.4 - 9,2m2 - plovoucí podlaha
PENB: B - velmi úsporná.

Obec Velenov je malá neprůjezdná podhorská vesnička s 220 obyvateli. Nachází se východním směrem 6 km od Boskovic. Tato milá obec je obklopena rozsáhlými lesy a nezapomenutelnými výhledy, je naprostou oázou klidu a relaxace. V obci se nachází obchod s potravinami a nově otevřená škola - malotřídka, která už teď je v blízkém okolí vyhlášená svou kvalitou a netradiční vyúkou. Mateřská škola se nachází v sousední vesnici Valchov.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti