Prodáno

Samostatně stojící rodinný dům 5+kk s garáží

Jívoví
Prodáno
171522RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
307m2 Užitná plocha
745m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jívoví
Evidenční číslo:
171522RoV
Cena:
6 690 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s obytným podkrovím s dispozicí 5+kk. U rodinného domu stojí samostatný objekt, kde se nachází garáž a skladovací místnost. Dům prošel v uplynulém roce rekonstrukcí, která zahrnovala: novou střešní krytinu, klempířské prvky, latě s folií a světlovod v koupelně. Dále zateplení fasády, nový sokl, zpevněné plochy kolem domu, osazení plastových oken, vstupních dveří, nový rozvod elektřiny, vody, plynu, topení a odpadů. Dům má nové vnitřní omítky, SDK konstrukce, zateplení podkroví, výmalbu. Jsou zde k dispozici dvě nové koupelny, WC a technická místnost. Nové krytiny podlah, nová skladba podlah a vyvložkovaný komín s osazenými krbovými kamny. Dále jsou osazeny dveře do obložek, interiérová světla, videotelefon, nové schodiště, nábytek a kuchyňská linka na míru se spotřebiči. Kompletní rekonstrukcí prošel i vedlejší samostatný objekt s garáží, kde jsou garážová vrata na el. ovládání. Kolem domu je nové oplocení a osazena nová vlastní čistička odpadních vod.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn. Ohřev vody zajišťuje zásobník. Dále jsou v obývacím pokoji k dispozici krbová kamna na tuhá paliva. Dům je napojen na elektřinu 220/380V, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do vlastní ČOV. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 192 m². Celková podlahová plocha samostatného objektu činí 115 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a jihozápad.

Součástí prodeje je i moderní kuchyňská linka se spotřebiči a nábytkem. Na pozemku se nachází parkovací místo pro automobily, prostorná zahrada a zpevněné plochy kolem domu. Energetická náročnost domu třídy G.

Rovinatý pozemek má celkovou plochu 745 m² a je kompletně oplocený. Přední část je tvořena zpevněnou plochou pro parkování a vstupní chodník. Prostor mezi rodinným domem a samostatně stojícím objektem je téměř celý vydlážděn. Za rodinným domem se nachází zahrada s vjezdem. Na konci pozemku jsou vysazené tuje.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (7,9 m²) vstupujeme do šatny (4,6 m²) a z ní do technické místnosti (2,2 m²). Ze vstupní předsíně vstupujeme do chodby (9 m²), ze které je přístup do koupelny (5 m²), WC (3,3 m²), komory (1,5 m²), pokoje (15,8 m²) a kuchyně s obývacím pokojem (37,1 m²). Ze vstupní chodby je vstup na terasu (46,6 m²) a dále po schodišti do chodby (7,2 m²) v podkroví. Z ní je pak vstup do dvou pokojů (12 m² a 16 m²), dále do pracovny (9 m²) a koupelny s WC (14,8 m²). K dispozici je pak samostatně stojící objekt s garáží (41,9 m²), skladem (15,4 m²) a půdním prostorem (57,7 m²).

Přednosti rodinného domu tvoří především dostupnost 12 km od města Velké Meziříčí, 26 km od města Bystřice nad Pernštejnem a 50 km od města Brna. Samotná obec Jívoví nabízí obchod, sportovní areál, obecní úřad a dětské hřiště.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti