Prodáno

Samostatně stojící dům 6+1 s garáží a zahradou

Bořitov
Prodáno
184222JaK Evidenční číslo
6+1 Dispozice
263m2 Užitná plocha
1413m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bořitov
Evidenční číslo:
184222JaK
Cena:
7 400 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 6+1. Tento dům prošel v letech 2012 - 2017 rozsáhlejší rekonstrukcí, která zahrnovala především rozšíření domu o vstupní halu, obytné pokoje v 2.NP a také přípravu pro obytné podkroví - nová vazba, latě, fólie a střešní krytina.
Dále byla provedena kompletní rekonstrukce kuchyňské linky, která zahrnovala výměnu vestavných spotřebičů (trouba, myčka). Byla instalována krbová kamna s výměníkem, provedeno zateplení celého domu včetně výměny oken. Vytápění rodinného domu je řešeno kombinovaným kotlem na zemní plyn a zároveň kamny na tuhá paliva s výměníkem. PENB: C.
Součástí nemovitosti je pergola, garáž a kůlna. Kolem celého domu je rovinatý pozemek o rozloze 1.413 m2. Nemovitost je připojena k veškerým inženýrským sítím. Celková užitná plocha domu činí 262,79 m2.
Dispozice domu:
1.NP - Do nemovistosti vstupujete zádveřím (3,4 m2), následuje vstupní hala (9,56 m2). Ze vstupní haly vstoupíte po pravé straně do haly se schodištěm (9,082 m2), na kterou navazuje propojovací chodba (3,5 m2), ze které vstoupíte do pokoje č.1 (18 m2), pokoje č.2 (17,4 m2), koupelny (7 m2) a kuchyně (15,3 m2).
Z kuchyně se dostanete na zastřešenou terasu (19,1 m2), ze které je perfektní výhled přímo do zahrady. Na terasu navazuje garáž ( 20,9 m2), sklad nářadí (8,1 m2) a kůlna (5,2 m2).
2.NP - Po schodech se dostanete na chodbu (14,4 m2), která propojuje všechny pokoje v tomto patře - pracovnu (9,7 m2), halu (9,6 m2), koupelnu (7 m2), pokoj č. 3 (18,8 m2), pokoj č. 4 (18,4 m2) a pokoj č. 5 (14,5 m2).
Podkroví je rozděleno na dva půdní prostory o celkové rozloze (24,1 m2) a chodbu se schodištěm (9,75 m2).
Výhodou tohoto domu je jeho stav k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších velkých investic. Vše je v udržovaném stavu a připraveno k užívání. Nemovitost má velice dobré měsíční náklady na bydlení, dostatek parkovacích míst a opravdu nadstandardní prostory ve všech směrech.
Obec Bořitov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1.300 obyvatel. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, obchod s potravinami, dětské hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, restaurace. Výhodou je dobré spojení do Brna, Blanska a Boskovic.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti