Prodáno

Prostorný rodinný dům se zahradou o velikosti 1847 m2.

Starý Hrozenkov
Prodáno
152520RoV Evidenční číslo
6+1 Dispozice
210m2 Užitná plocha
1847m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Starý Hrozenkov
Evidenční číslo:
152520RoV
Cena:
1 399 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící zděný rodinný dům s dispozicí 6+1, podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími a prostornou půdou. Dům se nachází v obci Starý Hrozenkov a jeho zahrada je orientována do klidové části obce. Nyní je stavba vyklizená a nachystaná k rekonstrukci dle vlastních představ. V nemovitost může vzniknout nadstandardní bytová jednotka pro velkou rodinu, nebo více bytových jednotek k pronájmu. Napojení na veřejný vodovod, elektřinu a jímku. Možnost napojení na zemní plyn. Dále se na pozemku nachází studna. Orientace domu je na severovýchod a jihozápad. Celková podlahová plocha domu včetně sklepních prostor je 210 m2 a dále je k dispozici půda o velikosti 90 m2.
V suterénu domu se nachází 3 místnosti, suterén je přístupný jak z domu, tak i ze zahrady.
V 1.NP se nachází prostorná vstupní předsíň, kuchyně, 2 pokoje, chodba se schodištěm, koupelna, WC a balkon. Ve 2.NP se nachází centrální chodba, 4 pokoje, 2 balkony, koupelna a WC. Energetická náročnost nemovitosti je třídy F.

Pozemek je převážně rovinatý, jen v přední části mírně svažitý. Má přibližně obdélníkový tvar a je orientovaný jižním směrem. Na pozemku se nachází ovocné stromy. Celková plocha pozemku je 1847 m2.

Výhodou jsou prostorné pokoje v rodinném domě, dostatek parkovacího stání, vlastní studna na pozemku, možnost vybudování více bytových jednotek k pronájmu, velikost pozemku.

Obec Starý Hrozenkov se nachází 20 km od Uherského Brodu a 14 km od Bojkovic. V samotné obci Starý Hrozenkov se nachází restaurace, obchod JEDNOTA, pošta, koupaliště, mateřská školka a základní škola. Na konci obce je hraniční přechod se Slovenskem.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti