Prodáno

Rodinný dům po kompletní rekonstrukci

Svitávka
Prodáno
171222JaK Evidenční číslo
6+kk Dispozice
199m2 Užitná plocha
858m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
171222JaK
Cena:
6 950 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu s dispozicí 6+kk, třemi terasami, pergolou, zahradním domkem a parkovacími místy před domem po kompletní rekonstrukci.
Nemovitost, která prošla v roce 2019 a 2020 zásadní rekonstrukcí, se nachází v obci Svitávka, část Sasina.
Celková rekonstrukce obsahovala úpravu svažitého terénu na jednotlivé terasy, vytvoření parkovacích stání až pro tři auta, přístupové schodiště s osvětlením, zpevněné plochy, vodorovné i svislé konstrukce, kde zůstala pouze jedna původní část obvodové zdi, podlahy s velkoformátovou dlažbou, plovoucí podlahy, střecha, zateplení domu, fasáda, izolace, opěrné zdi, elektřina, ČOV, rozvody vody, krb s rozvody tepla do jednotlivých obytných místností, plastová okna s dvojsklem/trojsklem, v podkroví střešní okna. Nové koupelny, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči: lednice s mrazákem, digestoř, sklokeramická deska, myčka, trouba a mikrovlnná trouba, granitový dřez značky Franke, LED osvětlení pracovní plochy, SDK podhledy s osvětlením. Příprava pro instalaci alarmu, rozvody pro internet a TV. Elektrické podlahové topení, elektrický bojler na ohřev vody umístěný v technické místnosti. Vestavěná skříň ve vstupní chodbě.
Prostorný dům nabízí možnost kvalitního bydlení pro větší rodinu případně díky přípravě pro zhotovení druhé kuchyně lze využít jako dvougenerační bydlení se samostatnými vstupy.
Celková užitná plocha domu činí 199 m2, výměra pozemku obdélníkového tvaru měří 858 m2, pozemek je rozdělen terasami na jednotlivé rovinaté plochy.

Dispozice domu je následující: 1.NP - vstupní chodba (12,5 m2), technická místnost (4,8 m2), pokoj č. 1 (9,2 m2), pokoj č. 2 (20 m2), koupelna s WC (3,5 m2).
2.NP - obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem (44,5 m2), koupelna s WC (15,3 m2), pokoj č. 3 (24,7 m2).
Podkroví - chodba (4,8 m2), šatna (11,5 m2), pokoj č. 4 (18 m2), pokoj č. 5 (15,5 m2), koupelna (8,7 m2). PENB: D

Svitávka je městys v okrese Blansko poblíž Boskovic, žije zde přibližně 1800 obyvatel. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, sportovní hala, lékárna, sokolovna s tenisovým kurtem. Svitávka disponuje vlakovou stanicí a blízkostí rychlostní silnice, díky které je zajištěna dobrá dopravní dostupnost do Blanska, Brna, Boskovic.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti