Prodáno

Samostatně stojící rodinný dům 6+kk na klidném místě s garáží

Archlebov
Prodáno
175222RoV Evidenční číslo
6+kk Dispozice
240m2 Užitná plocha
860m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Archlebov
Evidenční číslo:
175222RoV
Cena:
2 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího zděného rodinného domu, o dispozici 6+kk s garáží. Dům je částečně podsklepený, přízemní, s obytným podkrovím. Nemovitost byla postavena před cca 35 lety a je určena k dokončení dle vlastních představ. Dříve byla vytápěna ústředním topením s elektrokotlem. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, s možností napojení na veřejnou kanalizaci, kde přípojné místo je před domem. Celková podlahová plocha domu včetně garáže činí 240 m². Orientace obytných místností je na západ a východ. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 860 m², je téměř rovinatý a částečně oplocený. Zahrada má obdélníkový tvar a nacházejí se na ní vzrostlé ovocné stromy. Pozemek před domem nabízí možnost zvelebit jako předzahrádku nebo vybudovat vlastní parkovací stání, či kombinaci obojího.

Výhodou rodinného domu je určitě prostorná dispozice 6+kk, podsklepení s garáží a umístění v klidné části obce. Velice zajímavá je možnost dotvořit si dům dle vlastních představ. Nový majitel jistě ocení prostornou zahradu se vzrostlými ovocnými stromy, na kterou je přístup i mimo vstupu z rodinného domu. Z balkonu jsou nádherné výhledy jak na místní kostelík, tak na malebnou okolní krajinu. Nespornou výhodu domu je vzdálenost cca 200 m od základní a mateřské školy. Vzdálenost od města Brna je cca 40 km.

Dispozice je následující: v podsklepené části se nachází garáž, prostor pro technickou místnost a 2 sklepy.
V 1.NP se nachází předsíň, kuchyň s kachlovou pecí a spíží. Na kuchyni navazuje obývací část. Dále zde najdeme prostornou koupelnu s vanou a předpřipraveným sprchovým koutem, WC a pokoj.
Ve 2.NP se nachází spací část tvořená 3 pokoji, koupelna s WC a balkon. Celý dům prostupuje kovové točité schodiště.

Archlebov je malebná obec nacházející se v okrese Hodonín, cca 40 km vzdálená od Brna a cca 13 km od Kyjova. Tato oblast je vyhlášená vinicemi, v samotné obci se nachází vinařství. Obec disponuje základní školou, mateřskou školou, zdravotním střediskem, poštou, pohostinstvím a prodejnou smíšeného zboží. Do obce je zaveden plyn, vodovod a kanalizace.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti