Prodáno

Prostorná novostavba rodinného domu s garáží

Jaroměřice
Prodáno
166121LeD Evidenční číslo
6+kk Dispozice
229m2 Užitná plocha
933m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jaroměřice
Evidenční číslo:
166121LeD
Cena:
7 490 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST - Nabízíme Vám ke koupi novostavbu prostorného rodinného domu s garáží v obci Jaroměřice u Jevíčka. Tato novostavba je velkoryse řešená a nabízí velmi dobrý komfort pro moderní bydlení celé rodiny. Je zděná, samostatně stojící, byla zkolaudována v roce 2018 a dispoziční uspořádání je 6+kk. Vedle novostavby je postavena samostatná garáž s úložným prostorem a parkovací stání pro dva automobily. 
Dispoziční uspořádaní je následující:  
ze vstupního zádveří s chodbou (13,60 m2) je možné vejít do dvou pokojů, kdy jeden slouží jako pracovna (10,50 m2) a druhý jako pokoj pro hosty (12,80 m2). Dále se z něj vchází do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem (50,80 m2). Z obývacího pokoje je možné vejít na venkovní terasu (18 m2) a na zahradu. Z kuchyně je možné vejít do spíže (3 m2). V chodbě je umístěno schodiště do patra, vstup do koupelny (8,70 m2), která je vybavena koupelnovým nábytkem, vanou i sprchovým koutem. Z haly je dále vstup na samostatnou toaletu (1,60 m2) a do technické místnosti (14,70 m2), kde je umístěn kotel na tuhá paliva a na plyn. Z technické místnosti je možné vyjít na zahradu. 
V prvním patře je umístěna chodba (16,30 m2) se schodištěm, dva pokoje, kdy jeden je využíván jako dětský pokoj (10 m2) a druhý jako domácí posilovna (11,50 m2). Dále je tu velmi prostorná ložnice (26 m2) se dvěmi šatnami (12,50 m2, 18 m2), kdy jedna šatna je využívána jako místnost pro domácí práce a je z ní přístup na půdu. V patře je také umístěna druhá koupelna (8,20 m2), která je vybavena vanou, koupelnovým nábytkem a umyvadlem. Toaleta (1,60 m2) je samostatná.
Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu a plyn. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Vytápění domu je ústřední s kotlem jak na tuhá paliva a tak i na plyn. V obývacím pokoji jsou umístěna krbová kamna. Ohřev vody je zajištěn bojlerem.  Celková užitná plocha domu je 229 m2. Plocha pozemku je 933 m2.
Předností této nabídky je velkorysé dispoziční uspořádání domu, samostatná garáž, dostatek parkovacích stání a velice hezký, slunný pozemek okolo domu a terasa za domem. Celý pozemek je oplocen a zajišťuje dostatek soukromí pro nové majitele domu. Dům je možné využít i jako dvougenerační. PENB - C.
Obec Jaroměřice ležící 4 km od Jevíčka na hranicích Pardubického a Jihomoravského kraje, překvapí bohatým historickým odkazem, aktivním děním a krásnou přírodou drahanské vrchoviny. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, dvě fotbalové hřiště, sportovní hala, kluziště, tenisové kurty, letní koupaliště 1,5 km od obce, obchody, lékaři, služby, restaurace apod. Obec Jaroměřice je vzdálena 29 km od okresního města Svitavy, 51 km od města Olomouc a 59 km od města Brno.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti