Prodáno

Rodinná vila 7+kk s dvojgaráží na klidném místě

Letovice
Prodáno
169422RoV Evidenční číslo
7+kk Dispozice
324m2 Užitná plocha
1518m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
7+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
169422RoV
Cena:
11 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojící dvoupodlažní vily s dispozicí 7+kk a dvougaráží. Tato nadstandardní vila je zděnou novostavbou, kde se použily kvalitní materiály a nadstandardní příslušenství jako je: kuchyňská linka s přírodní kamennou deskou, venkovní a vnitřní kamenné parapety, centrální vysavač, eurookna, podomítkové baterie, el. garážová vrata a el. brána, kamerový systém s obrazovkou, videotelefon, elektronický zabezpečovací systém, dýhované vnitřní dveře do obložek, interiérové schodiště z masivu, vestavěný nábytek na míru, vinylové podlahy, podlahové vytápění a tepelné čerpadlo.

Vytápění rodinného domu je podlahové teplovodní, kombinované s tělesy. Zdrojem tepla je buď tepelné čerpadlo nebo možnost přepnutí na kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje zásobník. Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 324 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a na jihozápad.

Výhod vily je hned několik. Především se jedná o zděnou novostavbu umístěnou v klidné části města Letovice - Třebětín, s možností okamžitého nastěhování. Dále nabízí vlastní parkovací plochu o 300 m², kryté parkovací stání pro 2 automobily, z které lze předělat na další garáž, tedy by byly 4 garážové stání. Jedná o reprezentativní prostorné sídlo, s velikosti obývacího pokoje s kuchyní o 76 m², venkovní terasa o velikosti 81 m². Vila je dostatečně prosvětlená a velmi prakticky vymyšlena, s dostatkem úložného prostoru. Energetická náročnost domu je třídy C.

Pozemek má celkovou plochu 1.518 m² a je kompletně oplocený. Přední část je tvořena předzahrádkou, se vstupem na pozemek. Z boční části pozemku je el. brána a branka, kde po vjezdu se nachází prostorná zpevněná plocha na parkování, vjezd do garáží a do krytého parkovacího stání. Zbylá část zahrady je rovinatá, kolem vily jsou zpevněné plochy a vysázená vzrostlá zeleň. Terasa vily je orientovaná na jihozápad.

Dispozice vily je následující: ze vstupního zádveří (12,74 m²) vcházíme do dvougaráže (58,56 m²) a zní do technické místnost (9,74 m²), z které je možný přímý vstup ven. Ze vstupní předsíně je vstup do centrální chodby (32,31 m²), z které je vstup do pokoje pro hosty (17,4 m²), pracovny (14,4 m²) s přístupem na terasu, koupelny s WC a prádelnou (6,49 m²) a dále do hlavního prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem (75,94 m²), který je přístupný dvěma vstupy. Z obývacího pokoje je vstup na terasu (81 m²). U kuchyňské linky je k dispozici spíž (6,16 m²). Z centrální chodby je přístup do chodby (17 m²) v 2.NP, z které je vstup do třech pokojů (19 m²), (19 m²) a (14,75 m²). Dále do koupelny s WC (11,5 m²) a šatny/pracovny (9 m²).

Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a 12 km od města Boskovice. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti