Prodáno

Zemědělská usedlost 6+1 s pozemkem 3.232 m2

Boskovice
Prodáno
173122RoV Evidenční číslo
6+1 Dispozice
200m2 Užitná plocha
3232m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská usedlost
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
173122RoV
Cena:
4 500 000 Kč
Cena poznámka:
Neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej bývalé samostatně stojící zemědělské usedlosti, o současné dispozici 6+1 a dalším zázemím. K dispozici je na zahradě samostatně stojící stodola. Usedlost je částečně podsklepena, se dvěma nadzemními podlažími. Objekt s uzavřeným dvorem nabízí dostatek soukromí a zahradu orientovanou mimo obec, která nabízí výhledy do okolí. Samotný objekt má k dispozici mimo obytnou část také prostornou půdu a hospodářskou část, která může sloužit k podnikání nebo k rozšíření objektu.
Vytápění nemovitosti je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Usedlost je napojena na elektřinu a veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do jímky. Celková podlahová plocha domu je včetně příslušenství 264 m². Orientace obytných místností je na jih a na sever. Energetická náročnost domu je třídy G.
Pozemek má celkovou plochu 3.232 m², je téměř rovinatý, v hlavní části se nachází uzavřený dvůr. Dále navazuje zahrada se stodolou a ukončuje mírně svažitý pozemek. Na pozemku se nacházejí ovocné stromy a ostatní zeleň, která tvoří mnoho krásných pohledů a dostatek stínu v letních měsících.
Výhodou je široký pozemek, možnost rekonstrukce objektu dle vlastních představ, prostorná půda k rozšíření, soukromí, výhled do okolí a 2 x kamenný sklep. Nemovitost umožňuje chov zvířat, či kombinaci bydlení s podnikáním.

Dispozice nemovitosti je následující: ze vstupní předsíně (11,4 m²) je vstup do pravé části nemovitosti, kde se nachází kuchyně (15,2 m²), z kuchyně pak do spíže (1,9 m²). V levé části objektu jsou k dispozici dva pokoje (23 m², 20 m²), letní kuchyně (19,4 m²), z ní pak komora (2 m²) a koupelna (2,1 m²). Ze vstupní předsíně je vstup do sklepa (13 m²) a chodby se schodištěm (10,5 m²). Z chodby je vstup do pokoje (10,4 m²), WC (1,6 m²) a koupelny (7,5 m²). Po schodišti je vstup do druhého nadzemního podlaží, kde jsou dva pokoje (14 m², 11 m²). V suterénu je kotelna (13,7 m²) a sklad na dřevo (8,7 m²). Z kotelny je vstup do uzavřeného dvoru (220 m²). Z uzavřeného dvoru je pak vstup do sklepa (8 m²) a třech chlévů (29 m², 28 m², 13,6 m²). Dále je k dispozici průjezd (28 m²) a samostatně stojící stodola (140 m²).
Přednosti usedlosti tvoří především umístění v blízkosti lesů v okolí, dostupnost 5 km od města Boskovice, 45 km od města Brna a 500 m vzdálené vodní nádrže Boskovice. Samotná obec Vratíkov nabízí obchod s potravinami, hřiště a dětské hřiště. Úplnou nabídku služeb nabízí město Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti