Prodáno

Rodinný dům s prostornou rovinatou zahradou

Boskovice
Prodáno
152620JaK Evidenční číslo
1+1 Dispozice
108m2 Užitná plocha
1532m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
152620JaK
Cena:
3 852 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej vnitřního řadového rodinného domu s rovinatou zahradou v Boskovicích. Rodinný dům s dispozicí 1+1 se nachází v původním stavu a přináleží k němu veranda, hospodářská část a uzavřený dvorek.
Je napojen na následující inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpad je řešen septikem, vytápění domu i ohřev teplé vody kotlem na zemní plyn. Celková výměra pozemku 1532 m2, zastavěná plocha 100 m2, užitná plocha domu 108 m2 včetně příslušenství.
Na uzavřený dvorek navazuje rovinatá zahrada, která je dle platného územního plánu zařazena jako plocha určená převážně pro bydlení v rodinných domech. K zahradě je přístup po zpevněné obecní komunikaci. Nabízí se tedy možnost využít zahradu jako pozemek pro výstavbu rodinného domu s orientací na jih.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba, komora, samostatné WC, kuchyně s jídelnou, koupelna a jeden obytný pokoj. Dále veranda, chodba a hospodářská část. Z verandy je přístup na uzavřený dvorek, na ten dále navazuje zmíněná rovinatá zahrada, kterou je možné využít jako stavební parcelu s vlastním přístupem.
PENB: G.

Dispozice:
Vstupní chodba (5 m2) - podlaha dlažba
Komora (2,3 m2) - podlaha dlažba
WC (1 m2) - podlaha dlažba, keramické obklady
Kuchyně s jídelnou (16,7 m2) - podlaha beton + PVC, kuchyňská linka, orientace na sever a východ
Pokoj č. 1 (22 m2) - podlaha beton + koberec, orientace na sever
Veranda (5,5 m2)
Hospodářská část (20 m2)
Chodba (6 m2)
Půda (30 m2)

Výhodou domu je rovinatý pozemek zařazen dle platného územního plánu jako plocha určená pro bydlení v rodinných domech. Jeho orientace na jih s možností přístupu po zpevněné obecní komunikaci. V blízkosti domu se nachází sportovní areál Červená zahrada s koupalištěm, fotbalovým hřištěm, tenisové kurty a zimní stadion.

Město Boskovice nabízí kompletní občanskou vybavenost (školy, školky, úřady…), jsou zde možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Je vzdáleno 35 km od města Brno, 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti