Prodáno

Rodinný dům s hospodářskými budovami

Suchdol
Prodáno
148120LeD Evidenční číslo
1+1 Dispozice
63,8m2 Užitná plocha
1231m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Suchdol
Evidenční číslo:
148120LeD
Cena:
650 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej rodinného domu s hospodářskými budovami určeného k rekonstrukci. V současné době je dům kompletně vyklizen. Velkou předností tohoto domu je možnost provést rekonstrukci dle svých vlastních představ. Dále je to prostorná stodola, která byla využívána k chovu koní, průjezd s možností parkování a rovinatá zahrada, která je orientovaná jižním směrem s celkovou výměrou 1.231 m2. Dispozice jsou následující - do domu se vchází prostornou předsíní, ze které je vstup do obytného pokoje, do komory a přes průjezd je možný vstup do druhého pokoje. Dům je částečně podsklepen a není zde koupelna, WC je suché. Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod. Dále je možné připojení na plyn. V obci je zatím pouze dešťová kanalizace, splašková je plánovaná do cca dvou let. PENB - G.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícícho dle vlastních zvolených kritérií.

Dispozice domu:
Předsíň (20 m2)
Pokoj (23,6 m2)
Komora (10,8 m2)
Pokoj 2 (9,4 m2)

Hospodářská část:
Průjezd 1 (34 m2)
Průjezd 2 (32,7 m2)
Chlév (12,8 m2)
Stodola (37 m2)

Labutice jsou místní část Suchdolu. Obec Suchdol, včetně místních částí Jednov. Labutice, se nachází asi 6 km jižně od města Konice. Žije zde celkem přibližně 650 obyvatel. Suchdol tvoří spolu s Jednovem a Labuticemi jednu katastrální obec, která se rozkládá na katastrálních územích Suchdol a Labutice. Leží na náhorní rovině brodské v nadmořské výši 550 m. Domky stojí po obou stranách silnice ze Suchdolu do Brodku.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti