Prodáno

Rodinný dům s pozemkem 1756 m2

Bořitov
Prodáno
176322JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
145m2 Užitná plocha
1756m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bořitov
Evidenční číslo:
176322JaK
Cena:
2 990 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový koncový rodinný dům s dispozicí 2+1 na rovinatém pozemku obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 1756 m2, který se nachází v obci Bořitov.
Dům je vyklizený a v původním stavu, tedy určen ke kompletní rekonstrukci, případně demolici a stavbě nového na základě stavebního povolení pro moderní novostavbu rodinného domu ve tvaru písmene L s užitnou plochou 208 m2 včetně příslušenství.
Dům se sedlovou střechou a dispozicí 5+KK, s dvojgaráží, technickou místností, šatnou dvěma koupelnami a terasou orientovanou do zahrady.
Díky stavebnímu povolení se můžete rovnou pustit do výstavby domu v žádané lokalitě s prostornou zahradou a dobrou dopravní dostupností do Brna, Blanska, Boskovic či Rájce-Jestřebí.
Dispozice novostavby je následující: vstupní chodba (19,1 m2), pracovna (16,9 m2), šatna (5,7 m2), koupelna (4,9 m2), technická místnost (6,6 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (53,6 m2), chodba (13,9 m2), pokoj č. 1 (12 m2), pokoj č. 2 (12,4 m2), koupelna (6,4 m2), pokoj č. 3 (17,3 m2), koupelna 3,14 m2), dvojgaráž (35,6 m2), terasa (17 m2).
K dispozici jsou všechny inženýrské sítě, tedy: veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina i zemní plyn. Vytápění domu i ohřev teplé vody by měl podle projektu zajišťovat plynový kondenzační kotel. K domu není aktuálně vyhotoven PENB, proto uvádíme hodnotu G, součástí projektové dokumentace PENB: C.


Obec Bořitov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1300 obyvatel. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, obchody s potravinami, dětská hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, restaurace. Výhodou je dobré dopravní spojení do Brna, Blanska, Boskovic.


Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle svých zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti