Prodáno

Rodinný dům s garáží v blízkosti centra města

Boskovice
Prodáno
193823JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
128m2 Užitná plocha
321m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
193823JaK
Cena:
3 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový koncový rodinný dům v blízkosti centra města Boskovice na ulici Sokolská. Aktuální dispozice domu je 2+1 s garáží a půdou. Dům je částečně podsklepený. V zadní části domu se nachází menší dřevník.
Je napojen k následujícím inženýrským sítím: elektřina, veřejný vodovod, veřejná kanalizace a dále se na hranici se sousedním pozemkem nachází studna.
Dům se nachází v původním stavu. Je vyklizen a připraven k úpravám dle potřeb nového majitele.
Celková plocha rovinatého pozemku činí 321 m2, zastavěná plocha včetně garáže a skladu je cca 130 m2, užitná plocha domu vč. příslušenství je 128 m2.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (13,6 m2), kuchyně (14,3 m2), pokoj č. 1 (20 m2), koupelna (6,4 m2), WC, 1,6 m2). Ze vstupní chodby je přístup do sklepa (20,5 m2), vstup do zahrady a schodištěm naproti vstupním dveřím se dostaneme do podkroví. Zde se nachází chodba (3,3 m2), pokoj č. 2 (14 m2), půda (12 m2). Vedle domu se nachází garáž (14 m2) a za domem navazuje dřevník (8,2 m2). Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, PENB: G.
Předností této nabídky je dobrá lokalita, blízkost centra města, garáž a soukromí za domem. Možnost přestavby domu dle vlastních představ.
Město Boskovice disponuje veškerou občanskou vybaveností (školy, školky, úřady,...), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blanska. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle svých vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti