Prodáno

Rodinný dům 2+1 s rovinatým pozemkem

Letovice
Prodáno
143120JaO Evidenční číslo
2+1 Dispozice
77,2m2 Užitná plocha
550m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
143120JaO
Cena:
1 060 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej zděného rodinného domu s dispozicí 2+1 ve vesničce Novičí u Chlumu. Rodinný dům je v původním stavu, ale mohl by oslovit mladý pár či rodinu s dětmi, kteří si chtějí nemovitost zmodernizovat podle vlastních představ, případně rozšířit o další obytné pokoje v podkroví. Tato nemovitost by mohla nadchnout i milovníky chalupaření, kteří hledají přírodu a klid. Jednou z výhod této nemovitosti je slunný rovinatý pozemek s celkovou výměrou 550m2.
Napojení na inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace, vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva.

Popis dispozičního uspořádání:
Za vstupními dveřmi se nachází předsíň se vstupem do technické místnosti, kde najdeme kotel na tuhá paliva a dřevěné schůdky se vstupem do půdních prostor. Je zde také prostorná místnost určená k uskladnění tuhých paliv.
Z předsíně se dostaneme do kuchyně s prostornou komorou sloužící k uskladnění trvanlivých potravin a koupelny s vanou, umyvadlem a WC. Kuchyň by se mohla propojit s vedlejším prostorným pokojem a vytvořit tak prostor pro setkávání s návštěvami či rodinou. Celková atmosféra by se dala doladit krbovými kamny. Z obývacího pokoje projdeme do pokoje, který by mohl sloužit jako ložnice.

Výčet místností a výměr:
1.NP
Předsíň - 6,7m2 
Kuchyň - 9,7m2
Koupelna - 6,1m2
Komora - 3,7m2
Pokoj č.1 - 15,4m2
Pokoj č. 2 - 19,5m2
Technická místnost - 7,9m2
Sklad - 8,2m2
Půdní prostor - 63m2

PENB: třída G
Novičí je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 4,5 km na severovýchod od Letovic, s kterými má dobré autobusové spojení. Zastávka veřejné dopravy se nachází cca 50 m od nemovitosti. Trvale v Novičí žije 102 obyvatel. V blízkosti Novičí se nachází přírodní památka Babolský háj. Chrání podhorský mokřad, na kterém roste vzácný a chráněný kapradiník bažinný, jakožto na posledním místě v okrese Blansko. V této lokalitě se křižuje mnoho cyklostezek a okolní příroda vybízí k turistice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti