Prodáno

Rodinný dům v obci Valchov

Valchov
Prodáno
142020JaK Evidenční číslo
2+kk Dispozice
96m2 Užitná plocha
547m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Valchov
Evidenční číslo:
142020JaK
Cena:
1 050 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového koncového rodinného domu s dispozicí 2+KK v obci Valchov u Boskovic. Částečně podsklepený dům je v původním stavu a je určen k rekonstrukci.
Nachází se na rovinatém pozemku s celkovou výměrou 547 m2 a k pozemku je přístup z obou stran vždy po zpevněné příjezdové komunikaci.
Dům je připojen na elektřinu, veřejný vodovod a odpad je řešen septikem. Veřejná kanalizace a zemní plyn jsou na hranici pozemku a není tedy problém přípojky zřídit.
Orientace domu je na jih, zastavěná plocha je 85 m2, celková užitná plocha domu je 96 m2 včetně příslušenství (sklep, kůlna a půda).
Dispozice domu je následující: vstupní chodba, vstup do sklepa, předsíň, spíže, obytný pokoj s jídelnou, obytný pokoj, půda a za domem navazující kůlna se suchým WC. PENB: G

Dispozice:
Veranda (10 m2) - podlaha beton, přístup do sklepa, na půdu, vstup do obytné části
Předsíň (3,5 m2) -podlaha dlažba
Spíže (4,8 m2) - podlaha beton
Pokoj č. 1 (16 m2) - podlaha dřevo,původní kachlová kamna, orientace na jihovýchod
Pokoj č. 2 (12 m2) - podlaha dřevo, dříve sloužilo jako ložnice, orientace na jihovýchod
Kůlna (13 m2) - suché WC
Půda (27 m2)
Sklep (10 m2)

Výhodou domu je jeho lokalita, tedy obec Valchov, která je vzdálena cca 4 km od města Boskovice s veškerou občanskou vybaveností. Nedaleko se také nachází vyhledávaná rekreační oblast Suchý. Rovinatý pozemek s možností přístupu z obou stran po zpevněné komunikaci. Dobrá orientace světových stran. Možnost rekonstrukce dle vlastních představ na dům k trvalému bydlení či jako chalupa k rekreaci.

Obec Valchov leží na okraji Drahanské vrchoviny, 5 km východně od Boskovic a 45 km severně od Brna. Nadmořská výška obce je 482 m a v obci žije cca 470 obyvatel.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti