Prodáno

Rodinný dům 3+1 se vzrostlou zahradou

Křetín
Prodáno
146020RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
91,7m2 Užitná plocha
796m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Křetín
Evidenční číslo:
146020RoV
Cena:
1 495 851 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o řadový krajní rodinný dům o dispozici 3+1, s možností rozšíření o další pokoj v podkroví. Dům je v původním stavu, určený k rekonstrukci. Vnitřní vybavení koupelny a WC je původní. Jedná se o stavbu se sedlovou střechou pokrytou pálenými taškami. Nemovitost je vyklizená, nachystaná k předělání podle vlastních představ. Celková podlahová plocha domu je 74,5 m2 + příslušenství 17,2 m2. Dům byl v minulosti užíván k rekreaci, vytápění nemovitosti bylo lokální krbovými kamny. Orientace obytných místností je na jih a západ. Dům je napojen na veřejnou elektřinu a veřejný vodovod. Odpadní vody jsou svedeny do jímky. Energetická náročnost domu je třídy G.

Dispoziční uspořádání domu je tvořeno vstupní předsíní, z ní je přístupné WC, dále navazuje kuchyně. Na kuchyni v zadní části navazuje koupelna, sklep a v přední části se nachází dva pokoje. Třetí tzv. letní pokoj se nachází v podkroví, který je přístupný přes půdu. Před vstupem do domu jsou dvě zděné kůlny.

Pozemek má dvě úrovně. Spodní úroveň, kde je umístěn rodinný dům se zázemím, zděné kůlny a možnost parkování. Horní část pozemku, kde jsou vzrostlé stromy jako například ořech, jabloně, švestka, třešeň a také ovocné keře černý a červený rybíz. Pozemek má tvar obdélníku a obě úrovně poskytují dostatek soukromí, stínu i slunce. Celková výměra pozemku je 796 m2. Pozemek je orientovaný jižním směrem.

Výhodou je velikost domu, možnost využití domu k rekreaci, vzrostlá zahrada, možnost napojení na krbová kamna, poloha domu v klidné, okrajové části obce blízko lesa, přístup na pozemek ze dvou stran (horní a vrchní), možnost dalšího parkování v horní části zahrady, lokalita nacházející se v blízkosti vodní nádrže Letovice.

Dispozice:
Vstupní předsíň ( 3,9 m2)
WC (1 m2)
Kuchyně (8,6 m2)
Pokoj (15,6 m2)
Pokoj (18,5 m2)
Koupelna (7,3 m2)
Letní pokoj (12 m2)
Sklep (7,6 m2)
Kůlna (13,2 m2)
Kůlna (4 m2)

Obec Křetín se nachází v okrese Blansko, 6 km západně od Letovic. Žije zde 488 obyvatel. Nabízí pohostinství, obchod, večerku a je dostupná autobusem. V těsné blízkosti obce se nachází vodní nádrž Letovice nabízející možnosti rekreace.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti