Prodáno

Rodinný dům 3+1 po rekonstrukci

Letovice
Prodáno
160821RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
150,4m2 Užitná plocha
217m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
160821RoV
Cena:
4 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej přízemního, částečně podsklepeného rodinného domu s obytným podkrovím o dispozici 3+1. Rodinný dům je umístěn v klidné části města Letovice na ulici Jiráskova, v blízkosti zámeckého parku. Dům prošel v uplynulém roce modernizací, která zahrnovala: novou střešní krytinu, klempířské prvky, latě s folií, osazení střešních oken; dále zateplení fasády, nový sokl, zpevněné plochy kolem domu, osazení plastových oken, vstupních dveří, nový rozvod elektřiny, vody, topení, odpadů a plynu. Splašková kanalizace je nyní provedena až do nového hlavního řádu, stejně tak od hlavního řádu je nově provedena přípojka plynu. Dům má nové vnitřní omítky, SDK konstrukce se zateplením, výmalbu, je provedena nová koupelna a WC, nové krytiny podlah, nový OSB záklop podlahy v podkroví, vyvložkovaný komín k plynovému kotli a vyvložkovaný komín k osazení krbových kamen. Dále jsou osazeny dveře do obložek, interiérová světla, nábytek a kuchyňská linka na míru se spotřebiči.
Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, samotný kotel zajišťuje i ohřev vody. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 150,4 m². Orientace obytných místností směřuje na jih a západ. 
Součástí prodeje je i moderní kuchyňská linka se spotřebiči a nábytkem. Před domem se nachází parkovací stání, kde je možné zaparkovat 3 automobily. Energetická náročnost domu je třídy F.
Pozemek má celkovou plochu 217 m², v přední části se nachází zpevněná plocha, kde je možné parkovat automobil, v zadní části se nachází dvorek s terasou a zděnou kůlnou k uskladnění věcí. Zadní část pozemku je celá oplocená.
Dispozice rodinného domu jsou následující: ze vstupní předsíně (9,5 m²) vstupujeme do místnosti se závěsným WC (1,1 m²), dále do  kuchyně (13,8 m²) s na míru vyrobenou kuchyňskou linkou (zde k dispozici digestoř, myčka, elektrická varná deska, elektrická trouba a vestavná lednička). Z kuchyně je přístup do obývacího pokoje (18 m²) a do sklepních prostor (26,8 m²). Z chodby je také přístupná koupelna (4,9 m²) se sprchou, umyvadlem se skříňkou, nábytkem pro umístění pračky a žebřinou na topení. Dále je z chodby přístupný pokoj (12,3 m²), který je orientovaný na západní stranu. Ze vstupní předsíně vedou schody do podkroví (35,9 m²). K dispozici jsou také parkovací stání (50 m²) před domem, terasa (20 m²) a zděná kůlna (8,1 m²) umístěná na dvoře.
Přednosti rodinného domu tvoří především umístění v klidné části města Letovice v blízkosti zámeckého parku a dětského hřiště, dále samotná nabídka služeb města Letovice, přímé vlakové spojení do přilehlých měst (Brno – 42 km, Boskovice – 12 km), parkovací stání před domem, stav nemovitosti, uzavřený dvorek, případně možnost osazení krbových kamen v obývacím pokoji.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti