Prodáno

Řadový rodinný dům s garáží

Lysice
Prodáno
192923JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
185m2 Užitná plocha
643m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lysice
Evidenční číslo:
192923JaK
Cena:
2 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový vnitřní rodinný dům s garáží. Nachází se v obci Lysice, ulice Badalky.
Jedná se o dům s dispozicí 3+1 v původním stavu, kde v posledních letech proběhla modernizace domu: výměna plastových oken a vstupních dveří, voda v plastu, plynový kondenzační kotel.
Dům se nachází na pozemku s celkovou výměrou 643 m2. Součástí pozemku jsou 2 oddělené zahrady, jedna ve svahu naproti domu, kde se nachází také garáž a druhá zahrada navazuje na dům a je přístupná také z druhé strany.
K dispozici jsou všechny inženýrské sítě, tedy: veřejný vodovod, elektřina, zemní plyn i veřejná kanalizace. Vytápění domu i ohřev teplé vody je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem na zemní plyn umístěným v technické místnosti. PENB nebyl dodán, prot uvádíme G.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (10,4 m2), pokoj č. 1 (19,5 m2), pokoj č. 2 (12,9 m2), pokoj č. 3 (15,7 m2), koupelna (5,5 m2), technická místnost (4 m2), WC (1 m2), veranda (13 m2), sklad (5,5 m2), sklep (5,5 m2), stodola (11,7 m2), půda (80 m2).
Celková užitná plocha domu je 184,7 m2 včetně příslušenství.
Městys Lysice se nachází v okrese Blansko, Jihomoravském kraji a žije zde přibližně 2000 obyvatel. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, pošta, lékárna, letní kino, zámek, koupaliště, obchod s potravinami, dětské hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, restaurace. Výhodou je dobré spojení do Brna, Blanska, Boskovic. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti