Prodáno

Řadový dům v centru obce

Malá Roudka
Prodáno
194523JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
241m2 Užitná plocha
1199m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Malá Roudka
Evidenční číslo:
194523JaK
Cena:
1 490 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům v centru obce Malá Roudka - Skočova Lhota.
Jedná se o dům v původním, udržovaném stavu s dispozicí 3+1, sklepem, půdou a uzavřeným dvorkem. Přibližně v roce 2018 prošel dům modernizací, která obsahovala instalaci elektrokotle, radiátorů a výměnu oken za plastová.
Vytápění domu tedy zajišťuje elektrokotel a zároveň je možnost využít kamna na tuhá paliva. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem umístěným v koupelně.
K dispozici jsou následující inženýrské sítě: elektřina a veřejný vodovod. Odpad je řešen trativodem. PENB: nebyl dodán, proto uvádíme G.
Dispozice domu je následující: krytý vjezd do dvora (30 m2), vstupní chodba (19 m2), koupelna (5 m2), spíže (3,7 m2), kuchyně (11,5 m2), pokoj č. 1 (20 m2), pokoj č. 2 (12,5 m2) a pokoj č. 3 (14 m2). Na uzavřený dvůr navazuje hospodářská část, kterou tvoří suché WC (0,7 m2), sklad na tuhá paliva (7,5 m2), původní chlév (19 m2) a dílna (19 m2).
Celková užitná plocha vč. příslušenství je 260 m2 (krytý vjezd, sklad, chlév, dílna, půda, sklep).
Celková plocha pozemku, který je rozdělen na dvě části je 1.199 m2. Jednu část tvoří parcela na které se nachází dům s hospodářskou částí včetně uzavřeného dvorku, druhá část je svažitý travnatý pozemek téměř naproti domu. Na tomto pozemku se nachází sklep.
Obec Malá Roudka - Skočova Lhota je malá vesnice v blízkosti Velkých Opatovic, kde je zajištěna veškerá občanská vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejné knihovny s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámeckým parkem, kinem a muzeem kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti