Prodáno

Zemědělská usedlost s prosluněným dvorem

Velké Opatovice
Prodáno
156821JaT Evidenční číslo
3+1 Dispozice
275,8m2 Užitná plocha
860m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
156821JaT
Cena:
1 700 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Rádi byste si zrekonstruovali bývalou zemědělskou usedlost na stylový dům s vinným sklípkem a letní kuchyní?
Nabízíme Vám prodej rodinného řadového domu s dispozicí 3+1 s vedlejšími stavbami. Jde o přízemní podsklepený objekt se sedlovou střechou, který se nachází v centru města Velké Opatovice v Jihomoravském kraji. Původně se jednalo o zemědělskou usedlost tvaru U s uzavřeným dvorem orientovaným na jih. Rodinný dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci, dále je možnost napojení na zemní plyn. Dům je v původním stavu, od roku 2008 však proběhly úpravy v obytné části 1.NP na rozvodech elektřiny, vody, odpadech, dále úpravy v koupelně, kuchyni, částečné omítky a byl nainstalován elektrokotel. Podlahy zde jsou: plovoucí laminátová, dřevěná a dlažba. Celková užitná plocha domu činí 174 m2, s podsklepením pak 275,8 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy - třída G.
Dispozice domu jsou následující: Do domu se vchází hlavním vchodem do chodby (20 m2), kde se po levé straně nachází obytný pokoj (15 m2) s šatnou (8,75 m2). Dále se chodbou dostaneme po pravé straně do kuchyně (13,2 m2), která je průchozí do obývacího pokoje (23,5 m2) s krbem a obytným pokojem (13 m2) orientovanými na sever. Z kuchyně se dostaneme také do koupelny (6,4 m2), která je vybavena sprchovým koutem, vanou a umyvadlem, kuchyně i koupelna jsou orientovány na jižní stranu do dvora. Na konci chodby se nachází dvě místnosti bez vytápění - 1. komora o rozměrech (13,35 m2), 2. komora o rozměrech
(18,45 m2) s balkonem, dále pak WC (1,05 m2), po levé straně jsou dveře na půdu a po pravé pak vstupujeme na druhý balkon, ze kterého se po schodech dostaneme na dvůr. Na dvůr se dá vjet i průjezdem (41,9 m2) z ulice.
Ze dvora se pak dostaneme do 1.PP, kde se nachází tři sklepy o velikostech (18 m2), (16,4 m2), (21,5 m2)
a chlévy (35,2 m2) s chodbou (10,1 m2). Ve dvorní části jsou další chlévy (63 m2), na dům navazuje kůlna a stodola.
Výhody: Vyklizený dům, jeho lokalita přímo v centru města Velké Opatovice s pozemkem o rozloze 860 m2. Uzavřený dvůr orientovaný na jih s dostatkem soukromí, možnost rekonstrukce dle vlastních představ, vhodný k chovu domácích zvířat.
Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejné knihovny s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámeckého parku, kina a muzea kartografie. V místě se nachází autobusové i vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Ve městě se také nachází dvě mateřské školy a základní škola s plaveckým bazénem. Město leží v pěkné krajině, nedaleko se nachází les a volná příroda, 5 minut autem od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada. Velké Opatovice se nachází 20 minut od Boskovic a 40 minut od krajského města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti