Prodáno

Rodinný dům 3+1 s garáží a velkým pozemkem

Bystřice pod Lopeníkem
Prodáno
150520JaO Evidenční číslo
3+1 Dispozice
130m2 Užitná plocha
1312m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bystřice pod Lopeníkem
Evidenční číslo:
150520JaO
Cena:
3 550 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Prověřená nemovitost – Jedná se o prodej rodinného domu s dispozicí 3+1 a garáží v obci Bystřice pod Lopeníkem. K domu přináleží pozemek o celkové rozloze 1 312 m², přičemž zahrada je rozdělena na dvě parcely, kde v zadní části stojí zahradní domek a v přední části (přímo navazující na dům) se nachází terasa s nezámrzným kohoutem na vodu. Celková užitná plocha domu spolu s příslušenstvím činí 130 m². Dům prošel v uplynulém roce rozsáhlou modernizací, která zahrnovala: nové rozvody elektřiny, vody a odpadů (vč. ležatých), novou fasádu se zateplením, nové vnitřní omítky a výmalby, pořízení nové čističky odpadních vod aj. Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché! Tuto nemovitost kupujete již včetně spotřebičů a nábytku.

Popis dispozičního uspořádání:
Ze vstupní chodby se dostaneme do garáže, obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyně. Z obývacího pokoje dále projdeme do obytného pokoje. Z kuchyně je přímý vstup na terasu, do koupelny a obytného pokoje. Garáží lze projít na terasu za domem, na kterou plynule navazuje rovinatá zahrada. K nemovitosti přináleží sklep a kůlna, které jsou dostupné ze zahrady.
Orientace předního průčelí domu je na jih, terasa za garáží směřuje na západ, terasa u kuchyně pak na východ.

Výčet místností a výměr:
1.NP
Vstupní chodba (7,1 m²)
Obývací pokoj s jídelním koutem (17,8 m²)
Obytný pokoj (19,8 m²)
Kuchyň (15,4 m²) – kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednice, mraznička, digestoř, trouba, varná deska, myčka na nádobí)
Terasa 1 (9,9 m²) – přístupná z kuchyně
Obytný pokoj (11 m²)
Koupelna s WC (4,5 m²)
Garáž (20,9 m²) – elektrická vrata, zásuvka 230/380 V
Terasa 2 (17,4 m²) – zámková dlažba
Kůlna (6,3 m²) – vstup na půdu

1.PP
Sklep

Nemovitost je napojena na následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace a má vlastní čističku odpadních vod. Zemní plyn se nachází na hranici pozemku. Ohřev vody je realizován elektrickým akumulačním zásobníkem TUV a vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy s vlastními termostaty.

Bydlení v Bystřici pod Lopeníkem bude vhodné pro všechny milovníky krásné přírody a klidného žití stranou velkých měst. Výhodu však v případě potřeby představuje vynikající dopravní dostupnost okolních měst (Uherský Brod, Uherské Hradiště, Zlín). Vzhledem k lokalitě, kde se nemovitost nachází, lze dům využít i jako rekreační objekt – ať už pro osobní účely, či na pronájem.

Energetická náročnost budovy: třída C.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Obec Bystřice pod Lopeníkem se nachází v okrese Uherské Hradiště, v CHKO Bílé Karpaty. Jedná se o jednu z pěti obcí v mikroregionu Východní Slovácko. Město Uherský Brod je vzdálené 12 km, Uherské Hradiště 25 km a Zlín 39 km. V obci se nachází místní obecní úřad, pošta, obchod, knihovna, muzeum, dětské hřiště, mateřská a základní škola, hostinec, kaple a zvonice. Z obce je přímé autobusové spojení do Uherského Brodu.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti