Prodáno

Rodinný dům 3+KK se zahradou v blízkosti Brna

Lažany
Prodáno
183322JaK Evidenční číslo
3+kk Dispozice
190m2 Užitná plocha
1008m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lažany
Evidenční číslo:
183322JaK
Cena:
6 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám koncový řadový dům s dispozicí 3+kk a zahradou. Zahrada nabízí možnost využití terasy a pergoly. Nemovitost se nachází v obci Lažany, okres Blansko. Dojezdová vzdálenost do Brna je cca 18 km.
Dům je ve velmi dobrém stavu, jelikož prošel rekonstrukcí v letech 2012 a 2013, kdy byla vybudována také přístavba navazující na RD. Rekonstrukce se týkala především nové střešní krytiny, podlah, částečného zateplení domu a nových plastových oken.
Proběhla také rekonstrukce rozvodů elektřiny, vody a odpadů. V roce 2018 byla provedena další rekonstrukce (kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, podlahy (masiv a dlažba), elektřina, koupelna s WC s elektrickým smart bojlerem). Rekonstrukce se týkala především změny dispozice celého domu dle potřeb stávajících majitelů. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě - voda, elektřina, zemní plyn. Odpady jsou řešeny septikem.
Dům má masivní vchodové dveře na zakázku a praktické prosklené dveře do dvora. Veškeré vnitřní dveře v domě jsou též z masivu. K topení slouží plynový kotel umístěný v koupelně a nově také krbová kamna Haas + Sohn v obývacím pokoji. Příslušenstvím je zcela nový externí závěsný nerezový komín.
Celková užitná plocha domu je 190,4 m2, výměra pozemku je 1.008 m2. Ve dvoře je zcela nová masivní pergola (cca 4x4 m2) se šindelovou střechou. Dvůr je vydlážděn zámkovou dlažbou. Je velmi prostorný, skýtá maximální soukromí a dá se zcela uzavřít, což ocení zejména rodiče malých dětí. Je lemován okrasnými rostlinami. Na dvůr vedou pojezdové rošty, které je možno využít k vyvezení popelnic praktickou brankou. Celý pozemek je oplocen. Rovněž předzahrádka je oplocená a je osázená živým plotem z jehličnanů a hustě vysázenými kvetoucími keři, které poskytují výhled z oken do zeleně. Boční brankou v předzahrádce je k domu bezbariérový přístup.
Energetický štítek budovy: třída D.
Dispoziční řešení domu: vstupní chodba (18,2 m2), ložnice (14,5 m2), prostorná kuchyně s obývacím pokojem (41 m2), šatna (13 m2), technická místnost s WC (4,4 m2), technická místnost (3,3 m2), koupelna s WC (11,2 m2), pokoj (18,8 m2), půda (66 m2).
Obec Lažany se nachází na staré turistické obchodní cestě, nyní na mezinárodní silnici E461 spojující Brno – Svitavy. V obci se nachází kulturní dům, ve kterém probíhají různé kulturní akce jako například divadlo a plesy. Dále se v obci nachází fotbalové hřiště s šatnami, kluziště s boudou na převlékání a uvaření si teplého nápoje. V létě lze využívat požární nádrž jako koupaliště.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti