Prodáno

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami

Ústup
Prodáno
159121JaK Evidenční číslo
4+2 Dispozice
350m2 Užitná plocha
1287m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ústup
Evidenční číslo:
159121JaK
Cena:
3 324 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami. Jedná se o koncový řadový dům v obci Ústup. Jsou zde k dispozici výše zmíněné dvě bytové jednotky se společným průjezdem vedoucím až na uzavřený dvůr s garáží. Nemovitost prošla v letech 2005–2020 následujícími rekonstrukcemi: nový kotel na tuhá paliva, koupelna s WC, rozvody elektřiny v mědi, plastová okna, elektrokotel.

První z bytových jednotek má dispozici 1+1 a je v původním stavu. Druhá bytová jednotka je v udržovaném stavu a její dispozice je 3+1. Obě bytové jednotky jsou částečně podsklepeny. V jednom ze sklepů se nachází kotel na tuhá paliva, ve druhém vodárna na rozvod vody v domě.

K domu dále náleží prostorný dvorek s garáží, hospodářským stavením, stodolou, zahradní kuchyní s udírnou a dvěma zahradami. Jedna z nich se nachází přes ulici před domem, druhá z nich navazuje na uzavřený dvůr a stodolu.
Dům je napojen na elektřinu. Odpad je řešen septikem, voda z vlastní studny. Vytápění domu je kombinací kotle na tuhá paliva a elektrokotle. Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. PENB: G.

Celková plocha rovinatého pozemku činí 1287 m2, užitková plocha domu měří 350 m2 včetně příslušenství (průjezd, sklepy, hospodářské stavení, garáž, půda).

Dispozice domu jsou následující: průjezd (32 m2), ze kterého je možný vstup do sklepů (12 m2 a 12,5 m2) a zároveň do obou bytových jednotek. První bytová jednotka se skládá z kuchyně (13 m2), obývacího pokoje (20 m2) koupelny s vanou (3 m2) a spíží (1 m2).
Druhou bytovou jednotku tvoří chodba se schodištěm (13 m2) do 2.NP, kuchyně (13,8 m2), obývací pokoj (25 m2), koupelna s WC (4,5 m2), spíže (2 m2). V 2. NP se nachází chodba ( 5,3 m2), dva obytné pokoje (14,5 m2, 13 m2) a koupelna se sprchovým koutem (3,5 m2).
Z průjezdu je dále možný vstup do uzavřeného dvora s garáží (25 m2), hospodářským stavením (39 m2) a zahradní kuchyní s udírnou (7 m2). Dále navazuje prostorná stodola s půdou (100 m2) a zahrada. Před domem se nachází druhá zahrada.

Výhodami domu jsou především dvě samostatné bytové jednotky s dispozicemi 1+1 a 3+1, uzavřený dvůr s garáží, rovinatý a pravidelný tvar pozemku. Dobrá dopravní dostupnost do větších měst v blízkém okolí. Velmi klidná obec díky svému nízkému počtu obyvatel. Před domem se nachází dětské hřiště.

Obec Ústup se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 45 obyvatel a díky tomu se řadí k jedné z obcí s nejnižším počtem obyvatel v ČR. Veškerou občanskou vybavenost zajišťují dobře dostupná města Olešnice (vzdáleno cca 4 km), Letovice (cca 11 km), a Kunštát (cca 8,5 km).

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti