Prodáno

Rodinný dům s možností dvougeneračního bydlení

Jevíčko
Prodáno
168521KaB Evidenční číslo
4+2 Dispozice
163m2 Užitná plocha
870m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
168521KaB
Cena:
4 900 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům se zahradou na okraji města Jevíčko. Celková plocha pozemku činí 870 m² z čehož 211 m² je plochy zastavěné. Součástí pozemku je předzahrádka s venkovním parkovacím stáním, dalším uzavřeným parkovacím stáním za bránou, krytým parkovacím stáním ve dvoře, zděná kůlna (18 m²), sklep (11 m²), skleník a uzavřená zahrada (488 m²) s ovocnými stromy. Současná dispozice domu je řešena jako 4+2 s možností dvougeneračního bydlení a jeho celková užitná plocha činí 163 m². Dům je orientován na západní stranu do ulice a na východní stranu do zahrady. Dům prošel v roce 2010 částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala hydroizolaci, zateplení fasády ze severní a západní strany a částečně zateplení z východní strany. V roce 2013 proběhla výměna oken a dveří za plastová, byla položena nová střešní krytina (včetně laťování a klempířských prvků) a nové rozvody topení. V roce 2015 byla provedena výměna elektrorozvaděče. 
Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní chodby (16 m²) vcházíme po pravé straně do starší části domu postavené přibližně v roce 1930 s dispozicí 2+1: kuchyně (14,2 m²),  obývací pokoj (20,4 m²), ložnice (12,5 m²), předsíň (12 m²) a dvě komory (3,2 m², 1,5 m²). Po levé straně chodby se dostaneme do novější části domu přistavené přibližně v roce 1960 také s dispozicí 2+1: kuchyně (18,3 m²), obývací pokoj (23 m²) a ložnice (15,6 m²). Z hlavní chodby se také vstupuje do koupelny (5,1 m² - vybavené vanou, sprchovým koutem a umyvadlem) a samostatného WC (2,3 m²). Na konci chodby se dostaneme na verandu (7,4 m²) se vstupem do prádelny (11,5 m²) a do zahrady.
Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, plynovod a odpady jsou svedeny do stávající kanalizace. Energetická náročnost budovy - třída G.
Jevíčko je jedno z nejstarších měst na Moravě a tvoří centrum severní části Malé Hané. Zachovalý středověký půdorys města a přítomnost řady stavebních a sochařských památek vedla k tomu, že  od roku 1990 bylo městské centrum vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Kromě bohaté historie nabízí město možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí. Administrativně náleží do okresu Svitavy v Pardubickém kraji a má status pověřené obce. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti