Prodáno

Rodinný dům ve vyhledávané lokalitě v centru města

Boskovice
Prodáno
170722RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
162,8m2 Užitná plocha
272m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
170722RoV
Cena:
5 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového rodinného domu, o současné dispozici 1+1 a 2+1 s možností přebudování na tři bytové jednotky o dispozici 1+1, 2+kk a 3+kk. Nemovitost je určena k rekonstrukci. Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn. Ohřev vody zajišťuje karma. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, zemní plyn a veřejnou kanalizaci. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 162,8 m². Orientace obytných místností je na jihozápad a severovýchod. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 272 m². Je rozdělený na dvě výškové úrovně, jinak je rovinatý. Na dvoře se nachází zděná kůlna se sklepem a garáž, která je přístupná ze zadní strany pozemku. Pozemek je kompletně oplocen. Umístění objektu je ve vyhledávané lokalitě v centru města Boskovice a to v Židovské čtvrti s výhledem na zámek města Boskovice. V dosahu jsou lesy a kultura zařízení města Boskovice.

Výhodou rodinného domu je možnost přebudování rodinného domu na tři bytové jednotky dle studie budoucího stavu. Poté tedy může nemovitost sloužit k více generačnímu bydlení nebo jako investiční nemovitost k pronájmu, s možností parkovací plochy v zadní části pozemku. Nemovitost lze také přebudovat na luxusní jednogenerační bydlení v centru města. V neposlední řadě může nemovitost sloužit k podnikání, jako prodejní nebo obchodní prostor v kombinaci s bydlením.

Dispozice rodinného domu je následující: ze zádveří (2,1m²) vcházíme do chodby se schodištěm (9,75 m²), z ní pak do pokoje (18 m²), z pokoje do kuchyně (13,1 m²) a z kuchyně do koupelny a WC (3,5 m²). Z chodby je vstup na zahradu a po schodišti do chodby (4,65 m²) ve druhém patře. Zde přes zádveří a koupelnu (5 m²) vejdeme do kuchyně (9,55 m²), z kuchyně do pokoje (25,4 m²). Z předsíně a koupelny je vstup na WC (1,25 m²) a do spíže (1,4 m²). Z chodby po schodišti vstoupíme do horní chodby (7,6 m²) nebo je možný vstup opět na dvůr. Z chodby je pak přístup do pokoje (15,2 m²) a na dvě půdy (28,9 m², 17,4 m²).

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny 35 km od města Brno a 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti