Prodáno

Dům k rodinnému bydlení i rekreaci

Okrouhlá
Prodáno
159021KaB Evidenční číslo
4+1 Dispozice
160m2 Užitná plocha
180m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Okrouhlá
Evidenční číslo:
159021KaB
Cena:
3 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej udržovaného, řadového koncového domu s dispozicí 4+1 v obci Okrouhlá. Dům byl zkolaudovaný v roce 1998 a jeho celková výměra činí 180 m2. Je vhodný k rodinnému bydlení,  svou polohou a dispozicí také ideální k rekreaci. Součástí domu je prostorná garáž (18 m2), dílna (5,6 m2), která slouží také jako dřevník a sklep. Uzavřený dvorek (90 m2) s travnatou plochou, okrasnými dřevinami a příjemným zastřešeným posezením nabízí dostatek soukromí a příležitost k relaxaci. 
Dispozice domu je následující: hlavním vchodem vstupujeme do předsíně (6,3 m2). Z té se vchází do pokoje (15 m2) orientovaného na sever do ulice a do prostorné kuchyně (25 m2) vybavené kuchyňskou linkou a krbovými kamny, která vytváří v této místnosti velmi příjemnou atmosféru. Okno v kuchyni směřuje do dvorku, orientované na severozápad. Z předsíně lze vstoupit do garáže (18 m2) s vysokým stropem a vraty. Garáž je vhodná i pro parkování obytného vozu. Z kuchyně dále vcházíme do prostoru pod schodištěm, kde se nachází vstup do koupelny (6,7 m2), vybavené sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bojlerem pro ohřev teplé vody. Po schodech se dostaneme do podkroví domu, přímo do rozsáhlého obývacího  pokoje (35 m2), s oknem orientovaným na jižní stranu. Z obývacího pokoje dále vcházíme  do předsíně (6 m2) se vstupy do dvou samostatných pokojů (18 m2, 14 m2), které jsou orientovány na sever do ulice. 
Vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy a krbovými kamny. Náklady na bydlení v současném nastavení záloh činí 1.200,- Kč měsíčně. Dům je připojen na následující inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod a kanalizace. Plynová přípojka se nachází na hranici pozemku. PENB G.
Výhodou tohoto domu je jeho praktická dispozice, udržovaný stav a velmi hezké prostředí obce v překrásné krajině Drahanské vrchoviny, v ochranném pásmu vodní nádrže Bělá.V obci Okrouhlá se nachází Základní a Mateřská škola, víceúčelové sportovní hřiště a trať pro závody horských kol. V okolí najdete golfové hřiště na Kořenci, v 8 km vzdálených Boskovicích přehradní nádrž, hrad, zámek a oblíbené veřejné koupaliště Červená zahrada. Krásný výhled k Českomoravské vrchovině najdete z Kudlinky (638 m.n.m.), která se nachází těsně nad obcí. Členitý terén láká k turistice. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti