Prodáno

Rodinný dům 4+1 po modernizaci s garáží

Rájec-Jestřebí
Prodáno
157321RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
208m2 Užitná plocha
263m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
157321RoV
Cena:
5 850 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám k prodeji řadový vnitřní zděný rodinný dům s dispozicí 4+1 disponující třemi nadzemními podlažími a částečným podsklepením pod garáží.

Na nemovitosti proběhly průběžné modernizace, které zahrnovaly: výměnu oken a vstupních dveří za plastová, osazení garážových vrat na elektrický pohon, částečně nový rozvod odpadů a vody, nové obložení koupelny a WC včetně nového vybavení a pořízení nového bojleru na ohřev vody. Dále je osazena nová moderní kuchyňská linka se spotřebiči. Dům je v původním udržovaném stavu.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě, tedy elektřinu, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a zemní plyn. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 208 m2. Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a severozápad.

Rodinný dům má prostorné obytné pokoje, obývací pokoj o velikosti 34 m2 s navazující kuchyní o velikosti 16,3 m2. Dům poskytuje dostatek světla, garážové stání a sklepní prostor o velikosti 20 m2. Nemovitost disponuje dvěma lodžiemi, ze kterých je hezký výhled do okolí města. Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.

Pozemek má obdélníkový tvar, je rovinatý a orientovaný jihovýchodním směrem. Celková plocha pozemku činí 263 m2. Směrem do zahrady je také orientována terasa rodinného domu, na kterou plynule navazuje zahrada s výsadbou vzrostlé zeleně.

Dispoziční řešení:

1.PP:
Sklep (20 m2) – zde okénko na větrání.

1.NP:
Vstupní předsíň se schodištěm (15 m2) – dlažba.
Garáž (23,2 m2) – vstup na terasu, vrata na el. pohon.
Šatna (8,4 m2) – koberec, umístěna druhá kuchyňská linka s myčkou a el. sporákem.
Technická místnost (4,5 m2) – plovoucí podlaha, plynový kotel, kombinovaný bojler.
Prádelna (10,9 m2) – keramická dlažba, sprchový kout, umyvadlo, vstup na terasu.

2.NP:
Chodba (5 m2) – dlažba.
WC (2,7 m2) – keramická dlažba, závěsné WC, umyvadlo, okénko.
Kuchyně (16,3 m2) – plovoucí podlaha, kuchyňská linka, digestoř, myčka, el. trouba, mikrovlnka, el. varná deska, orientace na severozápad.
Obývací pokoj (34 m2) – plovoucí podlaha, vstup na lodžii (3 m2) orientace na severozápad a jihovýchod.
Komora (2,2 m2) – dlažba, okénko.

3.NP
Chodba (5 m2) - dlažba.
WC (2 m2) – keramická dlažba, závěsné WC.
Koupelna (6,4 m2) – keramická dlažba, vana, umyvadlo, okno.
Pokoj (11,8 m2) - koberec, orientace na severozápad.
Pokoj (18 m2) - koberec, vstup na lodžii (6 m2), orientace na severozápad.
Pokoj (13,7 m2) - plovoucí podlaha, orientace na jihovýchod.

Rájec–Jestřebí je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji nacházející se severně od Blanska, ležící na řece Svitavě a na železniční trati spojující Brno, Blansko a Českou Třebovou. Blansko je vzdáleno 5 km (9 minut jízdy vlakem), Brno pak 32 km (39 minut jízdy vlakem). Žije zde přes 3700 obyvatel a je označováno jako Severní brána Moravského krasu.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti