Prodáno

Rodinný dům s vydaným stavebním povolením

Uhřice
Prodáno
154721RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
132m2 Užitná plocha
883m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Uhřice
Evidenční číslo:
154721RoV
Cena:
2 400 000 Kč
Cena poznámka:
REZERVACE, Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o řadový vnitřní rodinný dům s budoucí dispozicí 4+1, částečně podsklepený, přízemní s obytným podkrovím. Na nemovitosti proběhla rekonstrukce, která zahrnovala: nové dispoziční uspořádání, částečně bylo vyzděno nové obvodové zdivo, udělané nové skladby podlah v přízemí a podkroví, osazeny nové výplně otvorů, střešní okna, garážová vrata, stropní trámy, byl proveden kompletně nový krov včetně nové nadezdívky a věnce, latí, fólie, klempířských prvků, krytiny střechy a hromosvodu. Dále byly provedeny hrubé rozvody elektřiny, odpadů, rozvodů vody a topení. V přízemí vystavěn nový komín s dostatečnou dimenzí. Přední část domu byla zateplena je a přichystaná na finální barvu.
Dům je nyní nachystaný na dokončení dle vlastních představ, je vydáno platné stavební povolení na stavbu, takže ze stavebními pracemi se může začít ihned.
Vytápění v domě je nachystané na ústřední s topnými tělesy. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, elektřinu, odpady jsou nyní svedeny do jímky. Současná podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 132 m2. Budoucí podlahová plocha domu dle vydaného stavebního povolení včetně příslušenství činí 168 m2. Orientace obytných místností směřuje na východ a západ.
Rodinný dům je navržený jako tradiční (přední průčelí) s moderní přístavbou (část do zahrady). Před domem se nachází parkovací stání, dále je možné parkovat v průjezdu nemovitosti. Nemovitost může sloužit k rodinnému bydlení nebo také k rekreaci.
Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.
Pozemek má obdélníkový tvar, je téměř rovinatý a poskytuje dostatek soukromí. Na pozemku se nachází zastřešené posezení, vzrostlé dva ořechy. Celková plocha pozemku činí 883 m2.

Obec Uhřice se nachází 14 km od města Boskovice a 4 km od města Jevíčka. Města nabízejí úplnou nabídku služeb. Samotná obec Uhřice nabízí obchod se smíšeným zbožím a obecní úřad. Škola a školka se nacházejí ve vedlejší obci Cetkovice vzdálené 2 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti