Prodáno

Rodinný dům 4+1 s výhledem do okolí

Vavřinec
Prodáno
169522RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
158m2 Užitná plocha
669m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vavřinec
Evidenční číslo:
169522RoV
Cena:
2 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej krajního řadového rodinného domu, s dispozicí 4+1, se samostatně stojící garáží. Rodinný dům je částečně podsklepený, přízemní a má tvar písmene “U” s menším uzavřeným dvorem. Stav rodinného domu odpovídá stáří. Objekt se nachází na prosluněném místě s dostatkem výhledu na okolí.

Vytápění nemovitosti je ústřední s kotlem na zemní plyn nebo lokální pomocí dvou krbových kamen v pokojích. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou nyní svedeny do jímky. Celková podlahová plocha domu je včetně příslušenství 158 m². Orientace obytných místností je na severozápad a jihovýchod. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 669 m², je mírně svažitý a oplocený. Je orientovaný na jižní stranu a poskytuje výhled do okolí. Na pozemku se nachází samostatně stojící garáž se zděnou kůlnou. Možnost parkování je před garáží a před rodinným domem.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní verandy (3,2 m²) je vstup do do centrální chodby (18,2 m²), ze které je v první části chodby vstup do třech pokojů (11 m², 12 m² a 17 m²), dále do dvou komor (4 m², 4 m²), sklepů (8,5 m², 13,3 m²) a na půdu. V druhé části centrální chodby je vchod do koupelny (7,7 m²), na WC (1,7 m²), do technické místnosti (7 m²) a kuchyně (15,6 m²). Z kuchyně je pak vstup do pokoje (15,8 m²) a na prostornou terasu (19 m²). Z ní se vchází na zahradu. Dále je součástí garáž a zděná kůlna.

Přednosti rodinného domu tvoří především umístění v blízkosti lesů v okolí, dostupnost 35 km od města Brna a 13 km od města Blanska. Samotná obec Vavřinec nabízí mateřskou školku, hospodu, sportovní vyžití a obchod s potravinami. V blízkosti se nachází obec Sloup a propast Macocha. Obec Vavřinec se nachází ve vyhledávané lokalitě.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti