Prodáno

Rodinný dům 4+1 po rekonstrukci s garáží

Bučovice
Prodáno
169722RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
195,7m2 Užitná plocha
172m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bučovice
Evidenční číslo:
169722RoV
Cena:
5 499 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!

Podrobné informace

Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s obytným podkrovím o dispozici 4+1. Rodinný dům lze rozšířit o jeden prostorný pokoj v podkroví, tedy dům by byl s budoucí dispozicí 5+1. Na rodinný dům navazuje garáž pro automobil a uzavřený dvorek, který poskytuje naprosté soukromí. Dům prošel v uplynulých letech rekonstrukcí, která zahrnovala: nový krov s věncem, novou střešní krytinu, klempířské prvky, latě s folií a střešní okna. Dále zateplení fasády, zpevněné plochy, osazení plastových oken, vstupních dveří, garážových vrat, nový rozvod elektřiny, vody, topení a odpadů. Dům má nové vnitřní omítky, SDK konstrukce, zateplení podkroví, nové krytiny podlah a novou koupelnu s WC v podkroví. Součástí prodeje je i kuchyňská linka se spotřebiči.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 195,7 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod.

V uzavřeném dvoře je k dispozici zastřešená pergola k posezení. Dvorek je přístupný jak vstupními dveřmi, tak el. sekčními vraty z obecního pozemku. Energetická náročnost domu třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 172 m², kterou tvoří zastavěná plocha domu s garáží a uzavřený dvůr. Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě, v blízkosti zámecké zahrady, dětského hřiště, mimo hlavní komunikaci, 300 m od náměstí Bučovice.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (2 m²) je přístup do šatny (3 m²) a WC (1 m²). Dále vstupujeme do centrální chodby (15,3 m²), ze které je přístup do kuchyně (17,4 m²), na kterou navazuje obývací pokoj (16,4 m²) a pokoj ( 19,4 m²). Z chodby se také dostaneme do koupelny (6,4 m²) a z koupelny do technické místnosti (3,9 m²). Z centrální chodby vstupujeme po schodišti na chodbu (20,8 m²) v podkroví, ze které je vstup na půdu (18,8 m²), do pokoje (17,4 m²), koupelny s WC (6,4 m²) a ložnice (18,5 m²), ze které je vstup na terasu (9,8 m²). K dispozici je garáž (19,2 m²) a uzavřený dvorek (28 m²) s krytou pergolou.

Město Bučovice se nachází cca 30 km od statutárního města Brna, 8 km od města Slavkov u Brna a 16 km od města Vyškov. Samotné Bučovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Bučovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti