Prodáno

Novostavba rodinného domu 4+kk s garáží

Šebetov
Prodáno
166921RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
140m2 Užitná plocha
1008m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
166921RoV
Cena:
8 899 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej řadové krajní novostavby rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími s dispozicí 4+kk a garáží. Rodinný dům je zděnou stavbou prováděnou v moderním stylu, s použitím kvalitních materiálů a nadstandardním příslušenstvím jako je: podlahové vytápění, el. venkovní žaluzie, skleněné vnitřní zábradlí, vinylové podlahy, velkoformátové dlažby, klimatizační jednotky, kamerový systém, rozvod el. zabezpečení, podomítkové baterie, krbová kamna, kuchyňská linka na míru se spotřebiči, velká prosklená výplň v obývacím pokoji s kuchyňským koutem o šířce 4,2 m, s posuvnými dveřmi HS portálem, designové vnitřní a venkovní osvětlení a vnitřní záclony se závěsy na míru. Rodinný dům se prodává, včetně vnitřního vybavení a je nachystán k okamžitému nastěhování. Pravý rodinný dům je již prodaný.

Vytápění rodinného domu je podlahové s termostatem v každé místnosti, který lze ovládat přes mobilní telefon. Ohřev vody zajišťuje el. bojler umístěný v technické místnosti. Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Na zahradě se nachází také retenční nádrž. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 140 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a na severozápad.

Výhod domu je hned několik. Především se jedná o zděnou novostavbu umístěnou ve slepé ulici v dosahu lesa umožňující po dokončení okamžité nastěhování. Dále nabízí parkovací stání až pro 4 automobily. Energetická náročnost domu je třídy B. Nemovitost má "certifikaci výstavby rodinného domu", neboť byl průběžně kontrolován odbornou firmou.

Pozemek má celkovou plochu 1.008 m² a je kompletně oplocený. Přední část je tvořena předzahrádkou a parkovacím stáním. Za rodinným domem se nachází téměř rovinatá zahrada s venkovním bazénem a výhledem do lesů. Zahrada je připravena na dotvoření trvalé výsadby dle vlastních představ.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupního zádveří (4,55 m²) vcházíme do technické místnosti (4,2 m²), garáže (15,9 m²), WC s umyvadlem (1,3 m²) a dále do hlavního prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem (31,7 m²). Z hlavního prostoru je přímý vchod na terasu (27,45 m²). Přes obývací prostor vstupujeme po schodišti do patra do centrální chodby (5,15 m²), ze které jsou přístupné 2 pokoje (15,5 m²), (13,55 m²), ložnice (12,65 m²) a koupelna s WC (8,05 m²), kde je k dispozici vana, sprchový kout, dvojumyvadlo a závěsné WC s bidetovou sprškou.

Obec Šebetov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdáleno cca 10 km od města Boskovice a cca 50 km od města Brna. Samotná obec Šebetov nabízí základní nabídku služeb jako je obchod s potravinami, základní školu, mateřskou školku, knihovnu, koupaliště, poštu, lékárnu. Obec je dostupná autobusovou a vlakovou dopravou. Kompletní nabídku služeb nabízí město Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti