Prodáno

Rodinný dům po celkové modernizaci

Břeclav
Prodáno
161421KaB Evidenční číslo
4+kk Dispozice
104,4m2 Užitná plocha
188m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Břeclav
Evidenční číslo:
161421KaB
Cena:
7 190 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s dispozicí 4+kk po celkové modernizaci v okrajové části města Břeclav, Charvátské Nové Vsi. Rodinný dům má tvar písmene “U” a jeho umístění na pozemku spolu s uzavřeným dvorem poskytují dostatek soukromí. Celková užitná plocha domu činí 104,4 m². Dům prošel v uplynulém roce kompletní modernizací, která zahrnovala: zřízení nové přípojky elektřiny s přípojkovou skříní, elektroměrem a rozvody v mědi do celého domu. Zřízení nové vodovodní přípojky s vodoměrnou šachtou, novým vodoměrem a kompletními rozvody do celého domu. Nové odpady včetně napojení do kanalizace. Nová přípojka plynu na fasádě domu. Střecha má novou krytinu, klempířské prvky, nové žlaby, oplechování a svody. Nad obytnými prostory byla střecha zateplena minerální vatou. Fasáda domu má nové omítky, nové dveře a nová okna (plastová dvojskla s venkovní povrchovou úpravou v barvě antracit), nové venkovní a vnitřní parapety. Podlahy - anhydritová litá podlaha na 10 cm polystyrenu. Ve vstupní chodbě a koupelně se nachází povrchová úprava z velkoformátové dlažby, v obytných prostorách pak plovoucí laminátová podlaha. Vnitřní prostory mají kompletně nové omítky, dveře do obložek a interiérové osvětlení osvětlení. Dům je vybaven novým kuchyňským koutem, který obsahuje vestavné spotřebiče jako chladničku, myčku, indukční desku, elektrickou troubu, mikrovlnou troubu a digestoř. 
Vytápění rodinného domu je zajištěno pomocí nových elektrických podlahových kabelů - jsou rozděleny na samostatné okruhy a opatřeny vlastními termostaty. 
Dispozice domu je následující: hlavním vchodem vcházíme do menší průchozí garáže (13,4 m²) kde přes francouzské dveře vstupujeme do uzavřeného dvorku (46,6 m²). Ze dvora vcházíme do vstupní chodby (7,2 m²) obytné části domu. Zde se po pravé straně nachází koupelna (9,2 m²), která je vybavena vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, dále technická místnost (2,5 m²) s bojlerem na ohřev teplé vody a pokoj (12,6 m²) s francouzským oknem směřujícím do dvora. Po levé straně chodby se nachází samostatné WC (2,1 m²) s umyvadlem a obytný prostor (27,5 m²) s kuchyňským koutem vyrobeným na míru. Na obývací pokoj navazuje předsíň (1,4 m²), ze které se dostaneme do dvou pokojů (11,9 m²; 16,6 m²) s okny do klidné ulice. Orientace domu směřuje západním směrem do ulice a východním směrem do dvora. Nemovitost disponuje novým nábytkem a je připravena k nastěhování. PENB - G.

Charvátská Nová Ves je místní částí města Břeclav, které leží na samém jihu Moravy a je vstupní branou Lednicko-Valtického areálu, oblíbeným pro historické a kulturní památky. Leží 50 km jihovýchodně od města Brna, které je snadno dostupné po dálnici D2. Naleznete zde Základní a mateřské školy, obchody, restaurace, služby, farmu s lokálními produkty a oblíbené lanové centrum Hájenka. 
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti