Prodáno

Rodinný dům 4+kk ve vinařské oblasti s velkým pozemkem

Bzenec
Prodáno
144520MiŠ Evidenční číslo
4+kk Dispozice
162,2m2 Užitná plocha
1763m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bzenec
Evidenční číslo:
144520MiŠ
Cena:
3 300 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej koncového řadového rodinného domu s dispozicí 4+kk s možností rozšíření o tři další obytné pokoje v podkroví na konečnou dispozici 7+kk. Nemovitost se nachází v klidné části obce Bzenec, na dosah Moravského Písku. Nedaleko nemovitosti se nachází rozlehlé vinohrady a háj. Celková plocha pozemku činí 1.763 m², přičemž užitná plocha domu měří 162,2 m² + podkroví (94,7 m²). Dům prošel v roce 2005 částečnou úpravou, která zahrnovala opravu střechy, zřízení nové kanalizační přípojky na obecní kanalizaci, výměnu oken za plastová, modernizaci 2. NP. Nyní je dům určen k rekonstrukci.

Popis dispozičního uspořádání:
Dům je rozdělený na dvě obytná podlaží a prostorné podkroví. 1. NP slouží v současné chvíli jako technické zázemí domu (je zde nižší světlá výška), do budoucna zde lze vybudovat například relaxační zónu nebo samostatnou bytovou jednotku. Je odtud přímý vstup na zahradu. Ve 2. NP se nachází dva obytné pokoje, koupelna s WC, obývací pokoj a kuchyň spojená s jídelním koutem. Podkroví (3. NP) je ponecháno v původním stavu a je zde možnost vybudování dalších obytných pokojů. Přední průčelí je orientované severozápadním směrem, zadní část domu směřuje na jihovýchod.

Výčet místností a výměr:
1.NP
Předsíň (2,3 m²)
Místnost 1 (17,8 m²) – světlá výška 1,85 m
Místnost 2 (12,5 m²) – světlá výška 2,1 m; plynový bojler, plynový kotel
Koupelna (9 m²) – WC, sprchový kout; světlá výška 2,13 m
Obytný pokoj (13 m²) – světlá výška 1,9 m
Sklad (3,6 m²)
Veranda + sklad (24,3 m²) – světlá výška 2 m

2.NP
Předsíň (2,3 m²)
Chodba (3,5 m²)
Obytný pokoj 1 (12,4 m²)
Koupelna (9,1 m²) – závěsné WC, bidet, rohová vana
Kuchyně (13 m²) – kuchyňská linka, bar s židlemi, plynový sporák, elektrická trouba
Sklad (4,4 m²)
Obývací pokoj (17 m²) – vstup na půdu a do přilehlých skladů

3.NP
Podkroví (94,7 m²) – 2 střešní okna, možnost vybudování 3 obytných pokojů
Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, zemní plyn, veřejný vodovod, veřejná kanalizace) a nachází se zde také vlastní studna. Energetická náročnost budovy: třída C.

Nemovitost může být vhodná pro ty z vás, kteří uvítáte prostorný dům bez zásadních stavebních úprav, a proto vhodný pro úpravu dle vašich představ. Výhodou je i možnost vybudování dvou bytových jednotek se samostatným vchodem nebo možnost zrekonstruování nemovitosti pro komerční účely – například jako objekt k pronájmu.

Obec Bzenec leží v okrese Hodonín a tvoří samostatnou vinařskou oblast. Město disponuje veškerou občanskou vybaveností (školka, škola, lékaři, obchody, úřady) a nachází se nedaleko Moravského Písku (3 km), Veselí nad Moravou (6 km), Kyjova (16 km), Uherského Hradiště (18 km) i okresního města Hodonína (30 km). Obec je velmi dobře dostupná veřejnou dopravou (autobusem či vlakem). V obci sídlí několik vinařství, nachází se zde zámek, krytý plavecký bazén, Starý hrad, knihovna nebo dětské hřiště.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti