Prodáno

Rodinný dům 4+kk po rekonstrukci

Vyškov
Prodáno
155121RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
165m2 Užitná plocha
422m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vyškov
Evidenční číslo:
155121RoV
Cena:
6 989 127 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o řadový vnitřní rodinný dům s dispozicí 4+kk, přízemní s obytným podkrovím a dvěma koupelnami s WC. Nemovitost se nachází v blízkosti centra města Vyškov, s dobrou dostupností do mateřské školky a základní školy.
Na nemovitosti proběhla rekonstrukce, která zahrnovala: nové vnitřní omítky, dispoziční úpravy, SDK záklopy + zateplení, novou skladbu podlah, nové krytiny podlah, obklady, dlažby, vnitřní vybavení koupelny s WC, osazení plastových oken s parapety a osazení dveří, vnitřní interiérové dveře, výmalbu domu, nové schodiště do podkroví, zateplení fasády s novým soklem, kompletně nový krov, včetně nadezdívky, nová krytiny střechy, latě, folie, klempířské práce, přípojka vody, nové rozvody vody, odpadů, vč. ležatých kanalizací, rozvody elektřiny, topení, rozvodu plynu po domě, úpravu venkovních zpevněných ploch, realizaci vsaku na dešťové vody, terénní úpravy pozemku a nové oplocení.
Vytápění rodinného domu je ústřední s plynovým kotlem, v přízemí se nachází podlahové teplovodní vytápění, v patře radiátory. Ohřev vody zajišťuje zásobník u plynového kotle. Nemovitost je napojena na elektřinu, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a zemní plyn. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 165 m2. Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a na severozápad.
Rodinný dům má moderní dispoziční řešení s přímým vstupem na terasu orientovanou do zahrady, která poskytuje dostatek soukromí. Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché! Tuto nemovitost kupujete již včetně spotřebičů a nábytku.
Energetická náročnost nemovitosti je třídy D.
Pozemek má obdélníkový tvar, je rovinatý a oplocený. Celková plocha pozemku činí 422 m2.

Dispoziční řešení:

Přízemí:
Vstupní předsíň (5,1 m2) - dlažba.
Šatna (4,5 m2) - dlažba.
Obývací prostor s kuchyňským koutem (32 m2) – plovoucí podlaha, TV, kuchyňská linka, myčka, vestavná lednice, dřez, digestoř, el. trouba, el. varná deska, mikrovlnná trouba, přístup na terasu, videotelefon, orientace na jihovýchod a na severozápad.
Pokoj (12 m2) – plovoucí podlaha na podlaze, TV, orientace na severozápad.
Koupelna + WC (8 m2) – dlažba a obklady, okno, vana, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, WC geberit, žebřina.
Chodba se schodištěm (10 m2) - dlažba, dřevěné schodiště.
Technická místnost (8 m2) - dlažba, vstup na terasa, místo na pračku a sušičku, plynový kotel + zásobník na vodu.

Podkroví:
Pokoj (30,7 m2) – plovoucí podlaha, TV, orientace na jihovýchod (do zahrady).
Pokoj (22,5 m2) – plovoucí podlaha, TV, orientace na severozápad.
Koupelna + WC (7,2 m2) – dlažba a obklady, WC geberit, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, vana, střešní okno.

Terasa ( 25 m2)

Vyškov je město ležící 30 km severovýchodně od Brna.
Město Vyškov nabízí kompletní občanskou vybavenost (úřady, školy, obchody...) a rovněž i možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné vlakem či autobusem a leží přímo u dálnice D1.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti