Prodáno

Polyfunkční objekt k bydlení i podnikání

Boskovice
Prodáno
168922KaB Evidenční číslo
5+1 Dispozice
167,9m2 Užitná plocha
710m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
168922KaB
Cena:
9 000 000 Kč
Cena poznámka:
+ provize RK 2% + DPH

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi polyfunkční objekt s bytem, komerčními prostory, rozsáhlou hospodářskou částí a zahradou v centru Boskovic v ulici 17.listopadu. Celková plocha pozemku činí 710 m² z čehož  326 m² je plochy zastavěné. Dům se skládá ze dvou nadzemních podlaží. V přízemí objektu se nachází komerční prostor o třech místnostech s přímým vstupem z ulice pro zákazníky a dále také z průjezdu a ze dvora. Tyto prostory skýtají mnoho možností využití jako je zřízení obchodu, vinotéky, provozovny (kadeřnictví, pedikúra, masáže), kanceláří, ateliéru, sídla firmy apod. V současné době jsou prostory rozděleny na prodejnu (24,2 m², 12,5 m²) a příruční sklad (13 m²) se samostatným WC (1,6 m²). 
Hlavní vstup do domu je vraty do průjezdu (31,6 m²), kde můžete pod střechou pohodlně zaparkovat až dvě auta. Z průjezdu rovně projdete druhými vraty na vydlážděný dvůr (206 m²) s rozsáhlým hospodářským objektem o celkové zastavěné ploše 181 m² s navazující oplocenou zahradou (163 m²). Po levé straně v průjezdu se z chodby (5 m²) dostanete do sklepa (34,4 m²) a po schodech nahoru vystoupáte do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází prostorný byt s dispozicí 5+1 o celkové výměře 93,9 m². Z bytu jsou dva vstupy na balkón (9,4 m²), který je orientovaný do dvora. Vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem. Z chodby (6,6 m²) v druhém podlaží se dostanete na půdu (120 m²), kde se nabízí potenciál  vybudování půdní vestavby. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřinu a plyn. Objekt je vhodný k celkové modernizaci. Výhodou této nemovitosti je jeho variabilní využití, možná investice v centru města Boskovice. Energetická náročnost budovy - třída G.
Boskovice jsou město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 14 km severně od Blanska a 33 km severně od Brna na hranicích Drahanské vrchoviny. Severovýchodně od města leží vodní nádrž Boskovice a přírodní park Řehořkovo Kořenecko. Žije zde přibližně 12 tisíc obyvatel. Historické jádro města je včetně židovského ghetta od roku 1990 městskou památkovou zónou. Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady...), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.  

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií..

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti