Prodáno

Zděný rodinný dům 4+1 se vzrostlou zahradou poskytující dostatek soukromí

Olešnice
Prodáno
147720RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
142m2 Užitná plocha
580m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Olešnice
Evidenční číslo:
147720RoV
Cena:
2 200 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o řadový krajní zděný rodinný dům s dispozicí 4+1, podsklepený, přízemní s obytným podkrovím. Dům je v původním udržovaném stavu, s renovací fasády, osazením stínící techniky. Stavba má sedlovou střechu pokrytou pálenými taškami. Vnitřní vybavení koupelny a WC je původní. Celková podlahová plocha domu je 142 m2, včetně příslušenství. Orientace obytných místností je převážně na jih a západ. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje bojler. Napojení na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou nyní svedeny do jímky, s možností napojení na veřejnou kanalizaci. Energetická náročnost domu je třídy G.

Dispoziční uspořádání domu je tvořeno vstupní předsíní, chodbou, samostatným WC, dále pak centrální chodbou, z které je vstup do kuchyně, pokoje, koupelny, spíže a vstup do sklepa. Přes kuchyni se dostanete do posledního pokoje v přízemí. V podkroví se pak nacházejí dva prostorné pokoje a půda. V suterénu jsou k dispozici dvě prostorné místnosti a menší zemní sklípek.

Pozemek je rovinatý, slunný o celkové výměře 580 m2. Na pozemku se nacházejí vzrostlé ovocné stromy a keře, které poskytují dostatek soukromí a stínu v letních měsících. Dále je na pozemku skleník, menší kryté posezení, dřevěná kůlna s dostatkem prostoru, která může sloužit jako dílna, sklad s podlahovou plochou 25 m2.

Výhodou je velikost domu, možnost domu k rekreaci, vzrostlá zahrada se zákoutími a ovocnými stromy a keři, celkově klidné místo ve městě Olešnice - slepá ulice, na vedlejší ulici se nachází dětské hřiště, tenisové kurty, možnost přestavby domu dle vlastních představ.

Dispozice:
Suterén:
Místnost (14 m2) - plynový kotel, bojler.
Místnost (11 m2)
Sklípek (2,6 m2)
Přízemí:
Veranda ( 2,9 m2)
Chodba (4,6 m2)
WC (1,4 m2) - WC s nádržkou
Chodba (6 m2)
Kuchyně (14,9 m2) - orientace na jih.
Koupelna (3,8 m2) - umyvadlo, vana.
Komora (2,1 m2)
Pokoj (14,5 m2) - orientace na sever.
Pokoj (11,5 m2) - orientace na jih.
Podkroví:
Chodba se schodištěm (7 m2)
Pokoj (16 m2) - orientace na západ.
Pokoj (21m2) - orientace na jih.
Půda (8 m2)

Město Olešnice nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékař, lékárna, obchody, restaurace), bohaté možnosti sportovního a turistického vyžití (volejbalové nebo fotbalové hřiště, koupaliště, známý ski areál). Město Brno je vzdáleno 50 km, Svitavy 40 km, Boskovice 23 km.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti