Prodáno

Rodinný dům k bydlení či rekreaci

Rozsíčka
Prodáno
196423JaK Evidenční číslo
5+1 Dispozice
147m2 Užitná plocha
546m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozsíčka
Evidenční číslo:
196423JaK
Cena:
2 550 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Rozsíčka nedaleko obce Olešnice.
Jedná se o rodinný dům, který lze využívat jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.
Dispozice domu je 5 +1 s uzavřeným dvorkem, sklepem, verandou a dílnou.
V průběhu minulých let proběhly následující rekonstrukce: nová koupelna s WC, kachlová kamna v kuchyni, výměna kastlových oken, laťování střechy celého objektu.
Pozemek, na kterém se nachází dům, je rovinatý. Celková plocha včetně zahrady, která leží ihned naproti domu, je 546 m2. Celková užitná plocha domu včetně příslušenství je 147 m2 vč. příslušenství (půda, sklep, veranda).
Vytápění domu je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev teplé vody elektrickým průtokovým ohřívačem. PENB nebyl dodán, proto uvádíme G.
Dispozice domu je následující: 1.NP vstupní chodba (6,2 m2), kuchyně s kachlovými kamny (9,6 m2), obývací pokoj (22,2 m2), chodba (3,7 m2), koupelna s WC (4,7 m2),pokoj č. 2 (8,4 m2), dílna (7,1 m2) a veranda (12,2 m2).
Podkroví: Pokoj č. 3 (25 m2), pokoj č. 4 (15 m2), pokoj č. 4 (16 m2) a půdní prostor (12 m2). Na zahradě naproti domu se nachází sklep (5 m2).
Výhodami této nemovitosti jsou provedené rekonstrukce, udržovaný stav, možnost využití jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení, klidná lokalita.
Obec Rozsíčka se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji a žije zde přibližně 140 obyvatel. Nachází se v blízkosti obce Olešnice, která je známá díky lyžařskému areálu. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti