Prodáno

Rodinný dům ve vyhledávané lokalitě

Brno
Prodáno
178422KaB Evidenční číslo
5+1 Dispozice
130,9m2 Užitná plocha
78m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
178422KaB
Cena:
4 980 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi dvoupodlažní rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Brno - Královo Pole. Dům se nachází v klidné, slepé ulici , která je obklopena zelení a nabízí svým umístěním výbornou dopravní  dostupnost do centra města. Celková plocha pozemku činí 78 m² a užitná plocha domu činí 130,88 m² (včetně terasy a sklepu). V současnosti tento dům nabízí dispozici 5+1 s terasou (13,09 m²) a je částečně podsklepený (12,88 m²). Nemovitost je kompletně vyklizena a připravena k rekonstrukci dle vlastních představ. Parkování pro jedno auto je možné hned u domu nebo v ulici. Energetická náročnost budovy: třída G. K dispozici jsou všechny inženýrské sítě. 

Dispozice domu je následující: 1.NP - chodba (15,69 m²), kuchyně (8,62 m²) s komorou (2,85 m²), koupelna (5,91 m²), dva pokoje (14,14 m² a 13,78 m²). 2.NP - dva pokoje (12,38 m² a 15,98 m²) a pokoj (14,71 m²) s východem na terasu (13,09 m²).

Brno-Královo Pole je městská část na severu statutárního města Brna. Najdeme zde plnou občanskou vybavenost. Nedaleko nemovitosti se nachází nově zrekonstruovaný Božetěchův sad, známý jako park Kadetka, základní škola, mateřská škola, pošta, zdravotní zařízení a nejedno obchodní centrum. V blízkosti najdeme velmi dobré vlakové spojení z Královopolského nádraží a také MHD pro rychlé spojení do centra města. 


Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti