Prodáno

Rodinný dům ve vyhledávané lokalitě města

Boskovice
Prodáno
165621LeD Evidenční číslo
5+kk Dispozice
209m2 Užitná plocha
347m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
165621LeD
Cena poznámka:
Info v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s dispozicí 5+kk ve vyhledávané lokalitě města Boskovice. Dům prošel zcela zásadní, kompletní rekonstrukcí, kdy z původního domu zůstaly pouze obvodové zdi.
Rekonstrukce zahrnovala: nové rozvody a přípojky vody, elektřiny, plynu, odpady, izolace, rozvody televize a PC sítě, přípravu pro zabezpečovací systém (přes PC síť), podlahové vytápění (v suterénu a prvním nadzemním podlaží), shoz na prádlo, zateplení celého domu vč. podlah a střechy, přípravu na rekuperaci vzduchu, pasivní krbová vložka s nasáváním z venku, nové omítky (vč. perlinky), podlahy, SDK podhledy (celoplošně tmelené), osazení dřevohliníkových oken, vchodových dveří, schodiště v kombinaci masivní dub, sklo a železo (v současnosti se dokončuje). Proběhlo zpevnění venkovních ploch, příprava na terasy, venkovní nádrž na vodu, která je napojena na splachování toalet v domě, nové parkovací stání pro tři auta a garáž na motorku. Při rekonstrukci byly použity pouze kvalitní a nadstandartní materiály. Dům byl rekonstruován s parametry “pasivního domu”.
V ceně je již zahrnuta kuchyňská linka na míru značky SCHMIDT včetně spotřebičů značky BRANDT (indukční varná deska, pyrolytická trouba, mikrovlnná trouba, lednice), jídelní stůl a to vše v hodnotě cca 400.000,- Kč.
Dům řešen jako 5+kk se dvěma prostornými terasami a vinným sklepem a je orientován východním a západním směrem. Celková výměra pozemku je 347 m2, užitná plocha domu je 209 m2.
Dispozice jsou následující:
Do domu se vchází přes závětří domu (2,1 m2) do zádveří (5,1 m2) se vstupní halou (6,4 m2) a šatnou (8,6 m2). Tudy dá vejít do kuchyně (9,3 m2) se vstupem na terasu (16,3 m2) a jídelny (12 m2). Dále je zde umístěna komora (6,9 m2), sklad (10,1 m2), toaleta (2,5 m2) a schodiště (5,4 m2), kterým se dostaneme do obytného suterénu a do druhého nadzemního podlaží.
V druhém nadzemním podlaží je umístěna klidová část s chodbou (10,1 m2), pokojem (14 m2), ložnicí 17,6 m2) se vstupem na lodžii (3,5 m2), dalším pokojem (8,3 m2), pracovnou (13,7 m2) a koupelnou s WC (9,2 m2).
V obytném suterénu je umístěno společenské zázemí domu se schodištěm (4,7 m2) a obývacím pokojem (19,7 m2) s krbem. Z tohoto pokoje je vstup na terasu (24 m2) a do zahrady. Dále je tu umístěna hala (9 m2), knihovna (13,4 m2), vinný sklep (4,1 m2), sklad (4,1 m2), technická místnost (7,7 m2), komora (2 m2), toaleta (2,2 m2) a prostor na kuchyňku (3,2 m2).
V domě nejsou dokončeny finální krytiny podlah, obklady a vybavení koupelen, interiérové dveře a osazení radiátorů v druhém nadzemním podlaží.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem a je vzdáleno 35 km od města Brno, 20 km od města Blansko. PENB zatím nebyl dodán, proto je uvedeno G.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti